10 заповідей нареченої XXI століття

З появою гаджетів і інтернету у наречених XXI століття виникли проблеми, про які їхні мами і бабусі навіть не чули. Ось головні заповіді сучасної нареченої.

10 заповедей невесты XXI века Фото: Ніна Вербіна


1. Не поспішай оголошувати про заручини в соціальних мережах

Не поспішай! Це дозволить зберегти магію таємниці для двох — після того, як ти викладеш перед про ваші заручини всім, шквал вітань і запитань відразу забере тебе у коханого і зруйнує чари моменту.

Розділи цей важливий момент: спочатку з близькими людьми (напевно вони хочуть дізнатися про це особисто, а не через стрічку новин), а тільки потім міняй статус в соціальних мережах або розміщуй фотографію обручки в инстаграме.

Весілля: що не варто публікувати в соцмережах?

2. Не йди сліпо ідей з інтернету

Звичайно, все весілля з Pinterest дуже красиві, але ти просто не зможеш реалізувати всі можливі ідеї на своєму торжестві. І не забувай, що, яким би не був бюджет твого весілля, він обмежений. А ще пам’ятай, що кожне весілля має бути не просто зборами класних ідей, а відображенням пари, їх історії та їх почуттів, тому варто продумати її так, щоб цей день був саме про вас, а не про красивому декорі.


Зберегти


Збережено

10 заповедей невесты XXI века


Зберегти


Збережено

10 заповедей невесты XXI века


Зберегти


Збережено

10 заповедей невесты XXI века

3. Обирай підрядників особисто

Сьогодні так багато можливостей для вибору команди, яка буде втілювати в життя твої найпотаємніші мрії. Приділи цьому більше часу і, головне, роби це сам, не довіряй вибір комусь іншому: самостійно читай відгуки, дивись портфоліо, вивчай профілі в соціальних мережах і пиши вподобаним кандидатам. І обов’язково зустрічайся з кожним — це дозволить пізнати людину ще до початку співпраці з ним.

4. Не порівнюй своє весілля з іншими

Звичайно, важко не наткнутися на весільні фотографії друзів або родичів. Але тільки не порівнюй з ними своє торжество. Головна відмінність твого весілля від всіх інших у тому, що вона твоя! І для тебе вона буде чудовою, незвичайною, найромантичнішою і запам’ятовується. Це свято любові, тому порівняння тут не доречні.

5. Не питай думку передплатників в соцмережах

Навіть якщо тобі необхідна порада, не варто розміщувати питання про підготовку на своїх сторінках у соціальних мережах, особливо якщо у тебе багато передплатників. Краще порадься з нареченим або з самими близькими: мамою, подругами. Вони щиро хочуть тобі допомогти, а в інтернеті ти ризикуєш наткнутися на непрохану критику і негатив.


Зберегти


Збережено

10 заповедей невесты XXI века


Зберегти


Збережено

10 заповедей невесты XXI века


Зберегти


Збережено

10 заповедей невесты XXI века

6. Не звертай уваги на неприємні висловлювання

До них потрібно бути готовою і постаратися з-за них не засмучуватися. Просто пам’ятай, скільки людей — стільки й думок. А щоб значно зменшити кількість негативних відгуків, відкривай доступ до фотографій підготовки тільки для друзів.

Проблема-рішення: як реагувати на поради і критику?

7. Довіряй організацію професіоналів

Якщо ти ніколи не займалася організацією весіль, може, не варто вчитися на власній? Звичайно, багато наречених готуються до весілля самостійно, але організація такого масштабного події забирає дуже багато сил і часу.

Тому сто разів подумай, перш ніж брати на себе таку гору обов’язків і турбот. А якщо ти не хочеш звертатися до організатора, скористайся нашим електронним органайзером нареченої, в якому зібрана вся необхідна інформація про підготовку до весілля мрії.

8. Не відводь декору першорядну роль

Ваше весілля — у першу чергу свято вашого кохання, день народження вашої сім’ї, а не красива картинка з глянсового журналу. Постарайся насолоджуватися чарівністю моменту, а не переживати про незначних деталях, які ніхто, крім тебе, і не помітить. Декор повинен лише підкреслювати ваші почуття і ваш характер, а не затьмарювати їх.


Зберегти


Збережено

10 заповедей невесты XXI века


Зберегти


Збережено

10 заповедей невесты XXI века


Зберегти


Збережено

10 заповедей невесты XXI века

9. Будь тут і зараз

Повтори цю фразу кілька разів. І насолоджуйся святом в реальному часі, тому що цей момент більше ніколи не повториться. А ось телефон, соціальні мережі та месенджери можуть почекати.

10. Не перебільшуй роль соцмереж

Запам’ятай, що роль соціальних мереж у твоєму весіллі повинна обмежитися натхненням. Не дозволяй їм зайняти весь твій час і не орієнтуйся на численні висловлювання сторонніх в мережі.

Придумай тег для своїх весільних фото і забудь про соціальних мережах на час святкування — ти зможеш приділити їм час після. Пам’ятай, що найголовніше — це ваша любов, а шлюб — це робота всього життя, а не одного дня.

10 заповедей невесты XXI века

Будь сучасної, але не забувай залишатися собою!
Єдиний весільний тренд, яким варто слідувати

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *