5 Ознак Поганого DJ. Весільне агентство Романа Боярова

Всім нам з дитинства знайомі фрази: «короля робить свита», «диявол криється в деталях», «дрібниць не буває». Фахівці по стилю скажуть вам, як важливо приділяти увагу дрібницям. Годинники, взуття, хустку, зачіска, запах, автомобіль. Будь-яка невірно підібрана деталь може звести нанівець всі зусилля справити сприятливе враження. Те, що вірно для образу, вірно і ширше. В сучасних реаліях поки ще дуже сильний один атавізм. Ми маємо на увазі ситуацію, коли підбором діджея на захід займається провідний. Колись дуже давно можливо так і треба було вступати. Але зараз event DJ — це окреме складне напрям в діджеїнгу.

Весільний DJ — це професіонал. Стати хорошим event-діджеєм в короткі терміни неможливо. На цю професію треба витратити роки.

Івент діджей вже давно — самостійна творча одиниця на святі. Його підбором треба займатися самостійно або, принаймні, приймати в цьому процесі безпосередню участь. Однак, якщо вибір діджея ви поклали на ведучого, ось, що можна сказати про діджея ще до того, як пролунала перша мелодія.

5 простих ознак поганого діджея:

  • Діджей на вашому заході сидить. Яку енергетику він вам подарує сидячи? Сидить діджей завжди візуально здешевлює торжество. Професіонали працюють стоячи;
  • Діджей сидить за столом, який надала майданчик. Немає нічого гірше низького столу, накритого білою скатертиною. На весіллі це виглядає недоречно. Тому професіонал обов’язково привезе свій високий стіл. Побачили низький стіл? Ви явно переплатили;
  • Діджей працює в те, в чому приїхав. Не переодягається і не перевзувається в урочисту, належну моменту одяг і взуття. В ідеалі образ діджея повинен бути на рівні самого ошатного гостя на вашому весіллі;
  • Діджей не зв’язувався з вами заздалегідь. Безпосередньо, через ведучого або організаторів не з’ясовував ваші музичні смаки, не обговорював чорний список і інші важливі музичний акценти;
  • Дроти! У професійного event-діджея вся комутація підв’язана, а не звисає як ліани в диких джунглях. Якщо ви замовляєте ширму, то вона, звичайно, приховує бруд проводів на столі. Але зверніть увагу на освітлювальні прилади, колонки. Дроти звисають? Отже, сьогодні для вас працює поганий діджей.

По одним тільки цим зовнішніми ознаками з високою часткою ймовірності можна припустити, що більшість фотографій з вашого весілля потраплять в сміттєву корзину. Ними соромно буде поділитися в соціальних мережах. І задоволення від свята ви не отримаєте. Що до прямого призначення діджея – музичного оформлення, то, швидше за все, воно буде банальним. І після вашого весілля вам не захочеться підійти і сказати «Дякую за музику! Всі гості в захваті».

І на закінчення. Обов’язково уточнюйте, який буде у вас діджей. Подивіться його соц. мережі. Зв’яжіться з ним. І будьте на зв’язку аж до самого заходу. А краще зустріньтеся. Діджеї не кусаються. Це люди з вищою освітою. Вони вміють розмовляти. Все, що стосується музичного оформлення правильніше за все обговорювати з обраним вами діджеєм і ні з ким крім діджея.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *