55+ ідей Декору Весільних Церемоній. Весільне агентство Романа Боярова.

Оскільки весільна церемонія є найважливішим моментом весільного дня, на пам’ять від якого залишаються найбільш зворушливі, романтичні і пам’ятні фотографії, варто приділити особливу увагу її оформлення. Незалежно від того, де проходитиме ваше весілля: в розкішному готелі або самодостатньому лофті, — придумати і втілити декор церемонії, який впишеться у вибране вами місце і на тлі якого ви будете стояти перед гостями, весільним фотографом і видеографом, може стати не простим завданням.

На щастя, постійно вивчаючи весільні тенденції, ми зібрали дляас 5тографий декору місць весільні церемонії. Ви романтична натура і віддаєте перевагу весілля в оточенні природи? Чудово. У такому випадку вам сподобаються пишні квіткові арки. Склоняеетесь до богемності? Відмінно. Зверніть увагу на еклектику весільних арок, виконаних з використанням струмуючих стрічок. Плануєте весілля в стилі «рустик»? Тоді вам неодмінно будуть до душі дерев’яні конструктиви.

Якщо вам здається, що місце, обране вами для проведення церемонії, порожньо чи ви не уявляєте, що з ним можна зробити, не поспішайте засмучуватися. Повірте, з цим стикається кожна пара.

Підійдіть до питання творчо, наполегливо і рішуче. Правильно продумана флористом-декоратором концепція здатна перетворити зону вашої реєстрації донеузнаваемости.

Ми дуже сподіваємося, що зібрані нами ідеї, надихнуть вас на створення церемонії вашої мрії. Ми щиро бажаємо вам сказати один одному «Так!» по-сімейному теплою і незабутній атмосфері, яка назавжди запам’ятається вам своєю душевністю і красою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *