7 ознак, що передвіщала розлучення

На перший погляд щаслива пара насправді може виявитися на грані розлучення. Але як визначити чи існує загроза вашому шлюбу, або ви хвилюєтеся без причини.

Звичайно, ніхто не зможе передбачити зі 100% впевненістю майбутнє вашого шлюбу. Проте вчені вирахували якісь ознаки, які свідчать про проблеми в сім’ї, і можуть призвести до розлучення. Розглянемо їх більш детально.

 • Вік вступу в шлюб

Вчені прийшли до угоди, що підліткові шлюби розпадаються частіше, ніж інші. Це пов’язано з імпульсивністю і юнацьким максималізмом. У більшості випадків такі шлюби ґрунтуються на скороминущому бажання бути разом, а не на виважене рішення. Але все ж існують винятки – пари, які залишаються разом на довгі роки.

Також вчені визначили, що у шлюбах, укладених після 32, ризик розлучення збільшується на 5% з кожним роком. Тобто, чим пізніше ви виходите заміж, тим вище шанс розлучитися.


          7 признаков, предвещающих развод

 • Неповна зайнятість чоловіка на роботі

В ході досліджень вчені підтвердили поширену думку, що якщо чоловік працює не повний робочий день, то це негативно позначається на атмосфері в сім’ї. І головним показником є не фінансове становище пари, а саме розподіл обов’язків.

 • Відсутність вищої освіти

Як би не парадоксально це звучало, але пари, які закінчили вищий навчальний заклад, розлучаються рідше. Вчені пояснюють це тим, що люди, у яких немає вищої освіти, мають більш низький рівень доходів, а значить, отримують більше стресів у житті.


          7 признаков, предвещающих развод

 • Неповага до партнера

Психологи Вашингтонського університету визначили 4 головні причини, які викликають розлучення – це неповага, критицизм, гра в жертву і блокування розмов. Всі ці типи поведінки руйнують стосунки і роблять ваш шлюб приреченим.

 • Надмірна пристрасть

Якщо шлюб починається дуже пристрасно і емоційно, то через роки спільного життя вогонь затихає. Підтримувати ту ж інтенсивність практично неможливо. Тому пари втрачають інтерес один до одного. А от помірні емоції на початку спільного життя, з роками можуть розвиватися і рости. Такі шлюби більш довгострокові.


          7 признаков, предвещающих развод

 • Щоденний стрес

Неприємності на роботі, невдачі і стрес негативно впливають на атмосферу в домі і стосунки між партнерами. Якщо виливати весь накопичений негатив на свою половинку, то рано чи пізно вона не витримає. Саме стрес є найпоширенішою причиною розлучень і стоїть вище насильства в сім’ї або зради.

 • Уникнення конфліктів

Коли назріває конфліктна ситуація і один із партнерів хоче все з’ясувати, а другий уникає відповіді, це тривожний дзвінок вашому шлюбу. Пари з невирішеними проблемами і тривалими образами часто розпадаються.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *