7 типів любові, які можуть виникнути між партнерами

Про те, що існує 7 типів любові, багато хто з вас почують вперше. Адже для більшості людей любов – це поняття універсальне. Воно не піддається законам розуму або всесвіту. Звичайно, всі ми розуміємо, що любов буває різною. Можна любити своїх дітей, свій будинок або домашнього вихованця, а можна любити свою другу половинку. Але тут також існують кілька видів любові. Саме про це ми і розповімо сьогодні.

Роберт Стернберг, американський психолог, який багато років досліджував це загадкове почуття, є одним з найбільш кваліфікованих фахівців в області людських почуттів. Саме він першим визначив як окремі поняття пристрасть, близькість і зобов’язання. Пізніше вчений виділив 7 типів любові, які можуть виникнути між партнерами.

 7 типов любви, которые могут возникнуть между партнерами

Захопленість

Це те перше почуття, яке притягує вас. Ви ще зовсім незнайомі або погано знаєте один одного, але ваші серця б’ються немов божевільні, ледве ви зустрічаєтеся. Саме захопленість змушує нас продовжувати стосунки і йти на контакт. Іноді вона заважає побачити справжні мотиви або якості характеру, робить вашого партнера ідеальним. Вам хочеться зустрічатися якомога частіше, а розлучатися боляче. Однак незабаром ці почуття вщухнуть, і ви будете готові перейти на другий етап відносин, або ж зовсім розлучитися. Час покаже.

Платонічна любов

Вона приходить разом з розумінням. Ви добре вивчили всі найдрібніші особливості характеру, інтереси та інтереси свого партнера і готові розділити з ним кожен момент у житті. Платонічна любов – це спорідненість душ. Коли без слів розумієш почуття і думки коханої. Коли намагаєшся стати для неї опорою і підтримкою. Такий вид любові є основою довгої і міцної дружби. Також платонічна любов притаманна парам, які довгі роки разом, і фізична близькість втратила для них всяку привабливість. Це чудово бачити стареньких бабусю і дідуся, які прогулюються парком, тримаючись за руки. Напевно, кожен з нас мріє прожити життя саме так.

 7 типов любви, которые могут возникнуть между партнерами

Порожня любов

Коли пристрасть проходить, є ризик виникнення порожній любові. Вас більше не тягне один до одного, немає близькості і бурі емоцій, яка огорнула раніше. Однак ви так звикли бути разом, що розлучатися зовсім не хочеться. Залишаються тільки зобов’язання і взаємні претензії. Хтось забув заправити автомобіль або не приготував вечерю. Часто такі пари сильно сваряться і шукають розради на стороні. Але існують випадки, коли порожня любов перерождалась і пристрасть поверталася до життя партнерів.

Щира любов

Це неймовірне поєднання пристрасті і зобов’язань в одному флаконі. Партнери постійно намагаються довести свою любов, здійснюють неймовірні вчинки, ризикують. Вони дійсно відчувають сильний потяг, проте не довіряють один до одного. Адже запорука сімейного щастя – це не тільки бути коханими, але і друзями. Саме тому такі пари можуть жити разом довгі роки, так і не пізнавши справжнього щастя.

 7 типов любви, которые могут возникнуть между партнерами

Романтична любов

Прекрасний момент, коли партнери просто не можуть розлучитися, навіть на один день. Їм хочеться бути разом, гуляти до самого світанку. Кожен поцілунок божественний, кожен дотик обпікає шкіру і змушує полетіти далеко до зірок. Якщо вам пощастило випробувати щось подібне, то ті почуття та емоції ви точно не зможете забути. Ваші стосунки це гримуча суміш пристрасті і близькості. Від такого можна остаточно втратити голову. Але на превеликий жаль, романтична любов рідко закінчується весіллям.

Супутня любов

Це набагато більше, ніж просто дружба. Ви не тільки розумієте свого партнера, але і відчуваєте безмежну прихильність до нього. Всі його біди – ваші біди, а всі радощі – ваші радості. Ви не уявляєте свого життя один без одного і всіма силами намагаєтеся захистити улюбленого від переживань. Такі почуття виникають у пар, які багато років живуть разом. Між ними більше немає пристрасті або тяжіння, але, незважаючи на це, вони найрідніші люди на всій Землі.

 7 типов любви, которые могут возникнуть между партнерами

Досконала любов

Ідеальне поєднання пристрасті, зобов’язань і близькості. Таке зустрічається досить рідко, саме тому досконала любов найцінніша серед всіх. Вона не дається просто так і вимагає багато зусиль від партнерів. Цю любов потрібно виховувати і розвивати кожен день: викликати пристрасть, втішати і оберігати, допомагати один одному. Однак, якщо вам все ж пощастило досягти досконалої любові, будьте впевнені, що ваш союз буде довгим і витримає всі негаразди на життєвому шляху.

Ваш Wedding.ua!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *