Агатове весілля – 14я річниця весілля

 

Агатовая свадьба – 14я годовщина свадьбы

Коли шлюб досягає 14-річного віку, святкують Агатовую весілля. У сучасному світі, не кожен може похвалитися сім’єю, яка святкує Агатовую весілля, тому що за роки, прожиті разом, з’являються тріщини, тільки самі стійкі пари можуть відновити цілісність шлюбу. Дружини повинні бути обережні, так як щоденна рутинна робота тягне за собою нудьгу і не бажання спілкуватися, підтримуйте свою половинку в її захоплення і присвячуйте вільний час один одному. Агат є оберегом, що захищає свого хазяїна від небезпеки, пом’якшує характер, робить людини більш чуйним. Отже, і подружжя, які прожили 14 років разом, захищені від загрози розставання, так як стали більш свідомі та дбайливі один до одного.

 

 

Символ 14ї річниці весілля:

Агат — символ довголіття і міцного здоров’я. Шлюб, існуючий 14 років, точно можна назвати міцним і зрілим. Агат – народжує любов, викриває обман, прояснює приховані думки інших людей, тому подружжя до цього моменту, досить добре розуміють одне одного й намагаються бути відвертими у відносинах. Ще одним символом 14ї річниці є слонова кістка, що символізує твердість і непорушність.

 

 

Агатовая свадьба – 14я годовщина свадьбы

Квіти 14ї річниці весілля:

Жоржин або біла троянда (інша версія: беладона).

 

Дорогоцінні камені 14ї річниці весілля:

Синій агат, опал (інша версія: геліотроп).

 

Колір 14ї річниці весілля:

Слонова кістка (інша версія: криваво-червоний).

 

Традиції 14ї річниці весілля:

Традиційно подружжя починають день з спільного вивчення агата-талісмана. Вони розглядають візерунки на камені і якщо удвох побачили однаковий малюнок, значить, дійсно досягли взаєморозуміння і можуть вгадувати думки і бажання обранця. Уважно вдивляйтеся в малюнок каменю і знайдіть тлумачення побаченого вами візерунка. Після такого ворожіння, чоловік одягає дружині агатові намиста, а дружина чоловікові агатові запонки і обмінюються поцілунками.

 

Подарунки на 14ю річницю весілля:

  • Ювелірні прикраси з агатом, опалом;
  • Вироби з слонової кістки (імітація);
  • Предмети декору — імітація слонової кістки;
  • Різні вироби у вигляді слона;
  • Золоті прикраси, монети.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *