Алкогольні напої: які саме вибрати для весілля?

Як не крути, алкоголь на весіллі — важлива складова веселого дня. Однак до вибору спиртних напоїв потрібно підійти дуже уважно. Алкоголю не повинно бути мало, інакше гостям може бути не зовсім весело. Ще гірше, якщо вони самі вирушать в магазини або в бар ресторану докуповувати напої. Але й занадто велику кількість міцних спиртних напоїв на весіллі небажано.

Алкоголь потрібно вибирати з розумом і обережністю, тому що п’яні гості — одна з найсерйозніших весільних неприємностей.

Тому під час організації весілля перед нареченим і нареченою постає дуже важливе питання: які саме спиртні напої вибрати для весілля?

Серед усієї безлічі алкогольних напоїв лідирують три виду

Алкогольные напитки: какие именно выбрать для свадьбы?
Шампанське

Його п’ють під час викупу, в Рагсі, на прогулянці, і на бенкеті. Всього один келих шампанського дарує особливо легке і святковий настрій, тому весілля без нього практично не представляється можливою. Після пари ковтків ігристого напою, гості стануть більш веселими, їм буде легше налагодити спілкування.

Однак шампанське — підступний напій.

У багатьох через кілька годин після випитого келиха починає сильно боліти голова. Це означає, що до банкету частина гостей буде заклопотана пошуками таблеток від головного болю, що злегка підкосить веселощі.

Зовсім відмовлятися від шампанського, звичайно, не варто, але непогано, якщо на викуп нареченої і на прогулянці будуть і інші легкі алкогольні напої: сухе вино або вермути.

Алкогольные напитки: какие именно выбрать для свадьбы?
Вино

Вино прийнято подавати вже на урочистому банкеті. Однак можна пригостити ним гостей, і вдома у нареченої (після закінчення викупу), і під час прогулянки.

Для прогулянки варто вибрати зовсім легке, сухе вино.

На банкеті зазвичай подають і біле, і червоне вино, щоб гості могли самостійно вибрати те, що їм до смаку.

Алкогольные напитки: какие именно выбрать для свадьбы?
Горілка

Без цього міцного напою не обходиться практично жодне весілля.

Горілку варто запропонувати гостям виключно на банкеті.

Міцні напої в Загсі і під час прогулянки будуть абсолютно недоречні. Так і нареченому з друзями не варто вживати їх перед тим, як вирушати викуповувати наречену.

Алкогольные напитки: какие именно выбрать для свадьбы?
Нестандартні напої

Але якщо ви знаєте, що хтось із гостей віддає перевагу виключно коньяк (а, може бути, це батько нареченої або нареченого), поставити його на стіл просто необхідно.

Набагато рідше на весіллі зустрічаються алкогольні напої на зразок коньяку, віскі, рому або мартіні. Вони досить специфічні і складно вгадати, яку кількість гостей віддасть перевагу саме їх. Тим більше, віскі, ром або мартіні часто вживаються в коктейлях. Отже, якщо поставити на столи ці напої, слід подбати також про інгредієнти для приготування коктейлів.

Заміною шампанського і вина на прогулянці може стати натуральний сидр. Це слабоалкогольний і смачний напій.

На що орієнтуватися при виборі напоїв?

Безсумнівно слід орієнтуватися на стиль весілля, на пору року і на місце, де буде проходити весільний банкет.

Якщо ви святкуєте весілля в досить тісному колі і при цьому на природі, то, можливо, доречним буде навіть такий не зовсім святковий напій, як пиво. Швидше за все, у спеку, на відкритому повітрі, багато гості віддадуть перевагу його провину або міцного алкоголю.

У прохолодну погоду гості вип’ють значно більше, ніж у спекотну й задушливу. І якщо взимку і восени упор буде зроблений на міцні напої, то влітку буде популярнішим охолоджене ігристе вино.

І, природно, потрібно орієнтуватися на смаки запрошених. При бажанні, ви можете врахувати всі побажання гостей, попросивши їх написати вам про улюбленому алкоголь. Занесіть дані в одну таблицю. На весільному столі потрібно буде розставити напої, згідно табличці і рассадочным картками гостей.

Бажаємо вам веселого весілля!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *