Божественні весільні сукні Зухаїра Мурада, весна-літо 2017 року

Ця стаття доступна також українською мовою

Весільні сукні Зухаїра Мурада (Zuhair Murad) нареченої називають божественними. Настільки, що на них готові витрачати будь-які суми. Але дівчина, хоч раз відчула на собі легкий шовк, органзу або інші тканини з розшитими перлинами ліфом і спідницями, вважає, що вони коштують своїх грошей.

Зухаїр Мурад – весільний дизайнер з ліванськими корінням.


          Божественные свадебные платья Зухаира Мурада, весна-лето 2017 года

Його вбрання порівнюють з одягом принцес і розкішних грецьких богинь. Колекціям притаманна вічна східна тяга до розкоші і багатства. Це втілена жіночність.

Особливо хороша його остання колекція 2017, весна-літо. В ній – одні з найбільш дорогих нарядів світу.

У колекції – невагомі тканини з рослинними орнаментами, розкішною ручною вишивкою, багатим оформленням. Вся фурнітура ексклюзивна. Тут багато чудових мережив і квітів. 13 суконь вражають своєю жіночністю і сміливістю крою. Ця колекція була представлена на тижні моди в Нью-Йорку. Сукні будуть показувати до кінця осені, так що всі наречені зможуть помилуватися шедеврами ліванського майстра.


          Божественные свадебные платья Зухаира Мурада, весна-лето 2017 года

Що стосується силуетів, то це багатошарові конструкції, сукні-русалки, наряди-бюстьє, довгі розкішні шлейфи і класичний А-силует. Колірна гамма неймовірно елегантна. Це безліч відтінків слонової кістки і білої палітри, а також топленого молока. Матеріали, як завжди, вишукані: шовк, органза, шифон, виплетені вручну мережива.

Декорації до фотосесії заворожують: це романтичний берег моря, морська бухта. Дівчата у фантазійних нарядах виглядають на цьому тлі як вийшли з хвиль казкові русалки.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *