Чавунне весілля – 6я річниця весілля

 

Чугунная свадьба – 6я годовщина свадьбы

Шостий рік шлюбу носить назву Чавунне весілля. Це перша річниця символом якої є метал і це говорить про новий етапі в житті подружжя. Шлюб поки ще досить крихкий і при недбалому ставленні один до одного може розлетітися на друзки. Швидше за все, в сім’ї з’явилася дитина, і пара повинна намагатися зберегти злагоду і мир поміж собою. До 6й річниці весілля союз стає міцнішим і стабільнішим. Подружжя навчилися слухати і поступатися своїй другій половинці. Чавунне весілля – переломний період в сімейному житті, і якщо пара збереже любов і взаєморозуміння, то зможуть рухатися далі в злагоді.

 

 

Символ 6й річниці весілля:

Чавун — самий простий і не такий міцний, як інші метали, і тільки при вмілому поводженні з ним може прийняти красиву форму. Так і подружні відносини при намаганні перетворюються у міцну сім’ю. Чавун символізує затишок в будинку. Подружжя навчилися бути добрими господарями і хранителями вогнища.

 

 

Чугунная свадьба – 6я годовщина свадьбы

Квіти 6й річниці весілля:

Кали (інша версія: бузок).

 

Дорогоцінні камені 6й річниці весілля:

Аметист або бірюза (інша версія: арагоніт).

 

Колір 6й річниці весілля:

Фіолетовий, білий або блакитний (інша версія: охра).

 

Традиції 6й річниці весілля:

Існує стара традиція, в якій дружина виявляє свою господарність. Вона начищает чавунну посуд до блиску і демонструє свою роботу гостям, що говорить про її завзятості і старанності в подоланні перешкод. У річницю Чавунної весілля господиня повинна прибувати в гарному настрої, а процес приготування святкових страв повинен супроводжуватися гуркотом чавунного посуду.

 

Подарунки на 6ю річницю весілля:

  • Вироби з чавуну;
  • Чавунний посуд і кухонне начиння;
  • Решітка для каміна (при наявності каміна) і предмети декору з чавуну;
  • Садові прикраси і предмети ландшафтного дизайну з чавуну;
  • Чавунні статуетки, підсвічники, вази;
  • Ковані вироби з чавуну.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *