Діамантове весілля – 60я річниця весілля

 

Бриллиантовая свадьба – 60я годовщина свадьбы

По закінченні шістдесяти років спільного життя відзначають Діамантове весілля. Ця річниця є дуже рідкісним ювілеєм і та пара, яка святкує цю подію, нерідко відрізняється міцним здоров’ям і довголіттям. Організація цього ювілею, як правило, вимагає допомоги з боку близьких людей, т. к. самим ювілярам це буде зробити складно. Така допомога може бути розцінена як своєрідний подарунок на Діамантове весілля. Пара, яка прожила 60 років разом, побачила і пережила багато чого на своєму шляху. Все що вони змогли досягти до цього часу це тільки завдяки любові, вірності і згуртованості. Це свято – чудова нагода для молодих людей почерпнути безцінний досвід і отримати корисні поради від винуватців торжества.

 

Ця одна з весільних річниць, яка має одну назву практично у всіх країнах.

 

Символ 60й річниці весілля:

Діамант (алмаз) – самий міцний, твердий і дорогий з дорогоцінних каменів, який символізує постійність і любов, непідвладні часу . За довгий час всі гострі кути сімейних відносин обтерлися про життєві негаразди і з безформного алмазу вийшов огранений діамант. Властивість діаманта ідеально передають характер 60ти річного шлюбу. Його міцність символізує неразрушимость шлюбного союзу, а прозорість говорить про те , що всі досягнення подружжя видно і без слів. Про це можуть розповісти їх діти, онуки, правнуки і близькі люди.

 

 

Бриллиантовая свадьба – 60я годовщина свадьбы

Квіти 60й річниці весілля:

Флокси (інші версії: букет з квітів символізують попередні річниці).

 

Дорогоцінні камені 60й річниці весілля:

Діамант, алмаз.

 

Колір 60й річниці весілля:

Білий (інші версії: прозорий).

 

Традиції 60й річниці весілля:

Основною традицією на Діамантове весілля є подарунки у вигляді виробів з діамантами, але найкращий подарунок для пари довгожителів – це любов, увага і турбота рідних і близьких людей.

У цю річницю традиційно винуватці торжества залишають послання нащадкам у вигляді листа, який зберігається до зазначеного часу.

 

Подарунки на 60ю річницю весілля:

При виборі подарунків враховуйте побажання літніх подружжя, оскільки в цьому віці прикраси і дрібнички не сильно їх порадують.

  • Диск з музикою часів молодості подружжя;
  • Альбом з фотографіями важливих подій за ці 60 років;
  • Створіть архів улюблених фільмів і передач подружньої пари;
  • Речі мають історичну цінність для їх сім’ї;
  • Подарунки своїми руками (вишиті вироби, пошиті подушки і т. д.);
  • Величезна кількість квітів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *