Дебют нового весільного бренду: лаконізм і чистота ліній

Ця стаття доступна також українською мовою

Нещодавно бренд Viktor & Rolf зайняв нову нішу – весільну. І порадував весь світ дивовижний по красі колекцією: суворої, чистою, елегантно-лаконічною. Вона отримала назву Mariage і була створена в союзі з Justin Alexander, дизайнером з світовим ім’ям.

Все 18 моделей цієї весільної колекції – шедеври. Вони чужі традиційної пишноти, але від цього не менш розкішні. Колекція дебютувала на Тижні весільної моди в Нью-Йорку і відразу ж привернула увагу.


          Дебют нового свадебного бренда: лаконизм и чистота линий

Viktor & Rolf вже випускав капсульну колекцію весільних суконь під маркою H&M. Але це була бюджетна лінія. А новий творчий експеримент по-королівськи чудовий. Фахівці називають їх сукнями-іконами, оскільки кожне плаття представляє власну Всесвіт, зі своєю унікальною історією та атмосферою.

Про бренд

Дуже відомий у світі, але поки що мало відомий в Україні бренд Viktor & Rolf родом з Нідерландів. Він був створений в 1993 році. Його специалзация – одяг, жіноча і чоловіча. А ще – елітна парфумерія та аксесуари. На весільний Олімп цей бренд зійшов тільки в нинішньому році, відразу ж підкоривши серця.


          Дебют нового свадебного бренда: лаконизм и чистота линий

Дизайнери Віктор Хорстинг і його колега Рольф Снерен вважають, що в моді немає нічого неможливого і бути не може. Тому кожна їхня колекція відрізняється неймовірною оригінальністю і підкресленою скульптурністю ліній. Дизайнери любить створювати зі своїх колекцій театральні вистави. Це виглядає дуже ефектно, щиро цінується глядачами та шанувальниками.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *