Дерев’яне весілля – 5я річниця весілля

 

Деревянная свадьба – 5я годовщина свадьбы

Після закінчення п’яти років спільного життя відзначають Дерев’яне весілля. Це перша щодо кругла дата дня народження вашого шлюбу. Дерев’яне весілля зазвичай святкують з великим розмахом, ніж попередні річниці весілля. Намагаються запросити всіх гостей, які були присутні на дні одруження. На свято приїжджають навіть найбільш, географічно віддалені, родичі та друзі з інших міст і країн. Серед матеріалів, на честь яких названі річниці весілля, дерево – це перший матеріал, який володіє твердістю. Вважається, що до п’яти років спільного життя, стосунки між подружжям стають міцними і міцними, але все-таки, як і дерево, ще схильні до яких-небудь дій з боку. Статистика говорить про те, що найбільш критичними термінами для сім’ї, є час до 5 років. У цей період розпадається досить велика кількість сімей. Так що Дерев’яне весілля це свого роду рубіж, який говорить про те, що сім’я з успіхом подолала багато труднощів і в майбутньому готова справлятися з усіма складними сімейними ситуаціями.

 

Ця одна з небагатьох річниць, яка має одну назву практично у всіх країнах.

 

Символ 5й річниці весілля:

Дерево. Повторимося, що це перший твердий матеріал в ієрархії весільних річниць. Цей символ можна розглядати з двох сторін. Якщо розглядати дерево як рослина, то його коріння символізують те, що сім’я вже міцно стоїть на ногах і її вже не так просто зламати. Гілки (відростки) – символізують наявність дітей в сім’ї. Існує ще одне трактування Дерев’яної весілля, вона говорить про те , що до п’ятого року життя, сім’я повинна обзавестися своїм дерев’яним будинком. Цей будинок досить міцний і міцний, але йому може загрожувати пожежа. Пожежа символізує сварки, скандали і різні сварки між подружжям, які можуть зруйнувати саму міцну сім’ю.

 

 

Деревянная свадьба – 5я годовщина свадьбы

Квіти 5й річниці весілля:

 

Маргаритка (інші версії: ромашка).

 

Дорогоцінні камені 5й річниці весілля:

Сапфір (інші версії: рожевий турмалін).

 

Колір 5й річниці весілля:

Блакитний або рожевий (інші версії: бірюзовий).

 

Традиції 5й річниці весілля:

Однією з традицій на дерев’яну весілля є спільна посадка дерева. Зазвичай дерево садять у дворі свого будинку, або в парку. Дуб символізує серйозність і непорушність відносин між подружжям. Сосна означає неувядаемость любові один до одного. Клен — дерево палаючої пристрасті між чоловіком і дружиною. Яблуня – вічна любов.

Ще однією традицією є обв’язування стрічками дерева. При цьому подружжя загадують одне бажання на кожну стрічку, обвивающую дерево. Таке дерево отримало назву «дерево бажань».

 

Подарунки на 5ю річницю весілля:

В якості подарунка на дерев’яну весілля підійде весь спектр виробів з дерева, ще одним варіантом можуть бути срібні вироби.

  • Меблі з дерева (столи, стільці, лави в двір, шафи, комоди і т. д.);
  • Дерев’яні статуетки та різні сувеніри;
  • Плетені речі і плетені меблі;
  • Шкатулки, скриньки, декоративні коробки;
  • Дерев’яні шахи;
  • Різьблені люстри, світильники, підставки для квітів;
  • Бочки для пива або вина;
  • Предмети для кухні – дошки для різання, хлібниці, посуд;
  • Вироби із срібла;
  • Екзотичним подарунком можуть бути духи з деревним ароматом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *