Екстрена контрацепція. Встигнути за…

У житті навіть самої відповідальної пари можуть статися непередбачувані обставини. Неякісні презервативи або раптовий порив пристрасті, коли під рукою немає жодного контрацептиву, та ін Так чи інакше, виникає питання: «Як уникнути небажаної вагітності у випадку незахищеного статевого акту?»

Якщо ви вважаєте, що «після бійки кулаками не махають» і пізно думати про безпеку, то ви помиляєтеся. На дворі XXI століття, і існує безліч варіантів профілактики вагітності. Ми розповімо про найбільш перевірених способів, які можуть стати в нагоді вам в майбутньому.


          Экстренная контрацепция. Успеть за…

1-5 хвилин

Якщо минуло зовсім мало часу після інтимного зв’язку, варто прийняти вертикальне положення, а іншими словами, як можна швидше встати на ноги. У такому випадки сперма чоловіка більшою мірою витече і не встигне проникнути в шийку матки. Також обов’язково потрібно промити піхву водою з соком. У кислому середовищі сперматозоїди втрачають свою активність і гинуть. Зачаття дитини стає практично неможливим.

2 дні

Навіть якщо після інтимного зв’язку пройшов один або два дні, у вас залишається можливість вжити заходів і запобігти вагітності. Лікарі рекомендують використовувати прогестиновые таблетки. Вони на 95% гарантують результат. Придбати такий препарат можна в будь-якій аптеці. Одну таблетку слід прийняти через 12 годин після інтимного зв’язку, другу – через 12 годин. Це засіб не зашкодить дитині, якщо ви завагітніли раніше, але все ж мають кілька побічних ефектів: нудота, дискомфорт, біль. Пам’ятайте також про те, що прогестиновые таблетки обов’язково пити регулярно.

3 дні

У випадки, якщо після статевого контакту пройшло 3 дні, потрібно прийняти комбіновані оральні контрацептиви. Вони схожі на прогестиновые таблетки, але мають більш сильний вплив на організм. Радимо проконсультуватися з лікарем-гінекологом, перш ніж зважитися прийняти таблетки. Як будь-які гормональні засоби, вони можуть негативно впливати на жіночий організм і мати побічні ефекти.

До 5 днів

Після 5 днів з моменту інтимної близькості, є можливість запобігти вагітності за допомогою внутрішньоматкових засобів. Найефективнішим з них є спіраль. Вона не тільки допоможе завагітніти в майбутньому, але й завадить заплідненої яйцеклітини прикріпитися до стінки матки. Тобто, якщо ви вже встигли завагітніти, ваша матка не прийме яйцеклітину, і вона вийде разом з місячними. Існують протипоказання для встановлення спіралі, це нерожавшие дівчата і запальні процеси в організмі. Для більш детальної інформації про внутрішньоматкові контрацептиви проконсультуйтеся з фахівцем.


          Экстренная контрацепция. Успеть за…

Якщо минуло більше 5 днів

Це тривалий термін і швидше за все ви вже встигли завагітніти. Єдиним варіантом залишається звернутися до лікаря. Вам можуть запропонувати медикаментозний аборт, якщо вас влаштовує такий радикальний підхід. Ні в якому разі не можна самостійно придумувати способи, як позбутися від вагітності. Це може зашкодити вашому здоров’ю або призвести до безпліддя.

Однак пам’ятайте, що ні одні таблетки і інші засоби екстреної контрацепції не захистять вас від венеричних захворювань. Україна перебувати в числі лідерів по захворюванню на СНІД. Не варто грати в «рулетку» зі своїм здоров’ям. Переконайтеся здоров’я свого партнера і подумайте про контрацепцію заздалегідь.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *