Фаянсове весілля – 9я річниця весілля

 

 

Фаянсовая свадьба – 9я годовщина свадьбы

Дев’ятий рік шлюбу носить назву Фаянсове весілля. Сім’я в 9ю річницю шлюбу зазначає ступінь досягнення стабільності і постійності. Фаянсовий посуд подружжя часто використовують у повсякденному житті і кожен раз, коли миється посуд, очищається і сім’я від негативних впливів. Також прийнято на Фаянсовий весілля розбити пару тарілок або чашок. Не дарма в народі кажуть: «Посуд б’ється на щастя!», краще розбити посуд, ніж відносини. Тож ця річниця дуже символічна і значима для подружньої пари.

 

 

Символ 9й річниці весілля:

Фаянс – символ повсякденності, добре налагодженого побуту і сталості. Фаянс складається з суміші різних глин, що дає йому властивості справлятися з різною енергетикою. Все погане поглинається фаянсовим посудом і віддається позитивна енергетика, що немало важливо для сімейного благополуччя.

 

Фаянсовая свадьба – 9я годовщина свадьбы

 

Квіти 9й річниці весілля:

Райський квітка (інша версія: червоний мак).

 

Дорогоцінні камені 9й річниці весілля:

Лазурит або аметист (інша версія: рожевий топаз).

 

Колір 9й річниці весілля:

Темно синій (інша версія: фіолетовий).

 

Традиції 9й річниці весілля:

Існує безліч традицій Фаянсової весілля, але пов’язує їх фаянсовий посуд. Традиційно розбивають старий посуд, тим самим звільняючи від накопиченого гніву і негативу. Осколки фаянсу приносять удачу, а звуки битого посуду виганяють злих духів. Коли подружжя б’ють посуд разом, то такий обряд символізує, що подружнє сталість і вірність стали більш якісними. До речі, осколки першої розбитої тарілки, пара повинна зберегти як сімейну реліквію.

 

Подарунки на 9ю річницю весілля:

  • Фаянсові, керамічні вироби;
  • Фаянсовий посуд, сервізи;
  • Корзина для пікніка з посудом і приладами;
  • Керамічні прикраси;
  • Керамічні статуетки, вази, квіткові горщики;
  • Абонемент на відвідування уроку гончарства.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *