Фарфорове весілля – 20я річниця весілля

 

Фарфоровая свадьба – 20я годовщина свадьбы

Після закінчення двадцяти років спільного життя відзначають Фарфорове весілля. Протягом цього строку пара пережила багато злетів і падінь і тепер, коли все позаду, можна відсвяткувати черговий ювілей. Проживши 20 років рука об руку, подружжя змогли зберегти відносини, але варто пам’ятати, що навіть з таким великим досвідом, шлюб подібно порцеляні може дати тріщину або навіть розбитися.

 

 

Символ 20й річниці весілля:

Фарфор символ добробуту, його також називають «білим золотом». Він символізує благородство і цінність шлюбу. Це крихкий матеріал, який, як і шлюб, потребує дбайливого ставлення. Також фарфор символізує красу, елегантність і вишуканість взаємної любові подружжя протягом 20 років-фарфорове весілля).

 

 

Фарфоровая свадьба – 20я годовщина свадьбы

Квіти 20й річниці весілля:

Лілія (інші версії: квітка Вероніка).

 

Дорогоцінні камені 20й річниці весілля:

Зелений або жовтий алмаз (інші версії: лазурит).

 

Колір 20й річниці весілля:

Зелений (інші версії: білий, фіолетовий).

 

Традиції 20й річниці весілля:

На Фарфорове весілля прийнято купувати новий порцеляновий сервіз, яким в наслідок сервірують святковий стіл. Якщо в будинку є старий фарфор, від нього позбавляються – розбивають на щастя.

Традиція заміни старої порцелянової супниці на більш дорогу свідчить про матеріальне благополуччя сім’ї, т. к. супниця є символом добробуту.

Ще одна традиція це подарунок у вигляді фарфорового слона, що означає побажання подружжю в майбутньому не вести себе «як слон в посудній лавці».

 

Подарунки на 20ю річницю весілля:

  • Порцеляновий посуд (сервізи, вази, блюда);
  • Порцелянові статуетки і ляльки;
  • Дорогоцінні прикраси з символікою річниці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *