Як імітувати кров у шлюбну ніч?

Ця стаття доступна також українською мовою

Кожен чоловік мріє бути єдиним і неповторним для своєї нареченої. І хоча сучасність внесла корективи в старовинний обряд, все-таки давні вірування про наречену-діви беруть верх. І тоді дівчина задається питанням, як імітувати кров у шлюбну ніч. Відразу попередимо, що наша стаття несе інформативний, а не рекомендаційний характер, і ми не прихильники того, щоб починати сімейне життя з обману. Розповімо про давні традиції і сучасні способи повернути, а не підробити невинність.

Новина для наречених: кров – зовсім не показник цноти

Навіть якщо ви і справді незаймана, кров і біль при першому статевому акті з’являються тільки у третини жінок. Тому, якщо наречений не бачить крові на простирадлі, потрібно допомогти йому підвищити освіту і попередити про науковий факт.


          Как имитировать кровь в брачную ночь?

Другий несподіваний сюрприз: дівоча пліва (гімен) може залишатися у дівчини в цілості, навіть коли у неї вже було кілька партнерів. Чоловік думає, що його наречена незаймана, але це далеко не так. Просто у деяких жінок дуже гнучкий гімен, який при статевому акті розтягується, а потім повертається на своє анатомічне місце. Тому ‘незаймана’ дівоча пліва ще ні про що не говорить.

Є дівчата, у яких статеве дозрівання пройшло з відхиленнями. Тоді дівоча пліва може бути розвинена, і кров на шлюбних простирадлах не з’являється, навіть якщо це ваш перший статевий партнер.

Нарешті, у дівчини в дитинстві або юності могла бути травма, повредившая пліву, і крові знову-таки не буде. Це не означає, що вона вже вела статеве життя, і довести це нареченому можна тільки при безумовному рівні довіри. Тоді жодна імітація крові в першу шлюбну ніч не потрібна.

Як імітували цноту в Середньовіччі

Часи були надзвичайно суворі. За відсутність целомудренности наречену могли побити камінням, спалити на вогнищі або просто скасувати шлюб, зганьбивши дівчину на всю округу. Тому доводилося всіляко хитрувати, щоб підробити невинність. Використовували різні способи:

 • Непомітно поранили палець, а кров’ю бруднили простирадло.
 • Вставляли в піхву губку, просочену бичачою кров’ю.
 • Вставляли в лоно риб’ячий міхур з кров’ю всередині.
 • Вставляли в інтимне місце шматочок печінки з кров’ю.
 • Підбирали час, коли закінчувалися або починались місячні, плануючи першу шлюбну ніч саме на цей час.


          Как имитировать кровь в брачную ночь?

Всі ці дикі способи, безсумнівно, погрожували зараженням, оскільки при незахищеному статевому акті піхву особливо відкрито для хвороботворних мікроорганізмів. І все ж дівчата воліли уявну чесність побиття грізним чоловіком або ганьби натовпу. Тому передавали секрети імітації крові з покоління в покоління.

Цивілізація давно зробила крок вперед, і все ж у таїландських жінок легкої поведінки до цих пір користуються шаленою популярністю вагінальні кульки, наповнені кров’ю голуба. Це цілком можна зрозуміти, і мотиви тут не моральні, а суто меркантильні: так повія коштує в 3-4 рази дорожче.

Як відновити цноту

Гімен, він же – дівоча пліва – відновлюється руками досвідченого хірурга. Це не займає більше півгодини. Використовуються нитки, що самі розсмоктуються, і дівчині навіть не потрібно приходити в поліклініку на другий раз, щоб зняти шви. Операції проходять на високому професійному рівні. І навіть якщо ваш наречений – досвідчений пластичний хірург, він не відрізнить відновлену пліву від недоторканою.

Сьогодні практикується більше 250 методів реставрації дівочої пліви. Якщо наречена зважилася на такий екстраординарний крок, методику підбирають індивідуально. Але – повторимося – не факт, що під час першої шлюбної ночі у вас піде кров. Тому кращі методи порадувати свого нареченого – щира любов, розуміння і довіра. І тоді імітувати цноту не знадобиться.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *