Як доставити дівчині задоволення в сексі?

Щастя жінки в шлюбі безпосередньо залежить від інтимного життя. Задоволена жінка відчуває себе більш впевнено і спокійно. Вона може довірити партнеру всі найпотаємніші таємниці, в тому числі і свої інтимні фантазії.

Але, на жаль, далеко не всім жінкам так пощастило. Багато змушені приховувати справжні почуття або прикидатися в ліжку. Саме тому чоловікам варто більш уважно ставитися до своїм коханим і постаратися усунути проблеми інтимного плану.

Ми підготували кілька найголовніших рекомендацій, які допоможуть доставити дівчині максимум задоволення при сексі і зробити її найщасливішою жінкою на світі.


          Как доставить девушке удовольствие в сексе?

Як зрозуміти чи є у вас проблеми в ліжку?

Жінка часто дуже любить свого чоловіка і просто боїться його образити. Тому вона вважає за краще терпіти і прикидатися в ліжку. Але чи це дійсно кращий варіант?

Приховуючи свої почуття, ви самі шкодити відносинам. Правда рано чи пізно виплеснеться назовні скандалами, звинуваченнями й образами. Тому парам потрібно бути гранично щирими і пояснити партнеру, що саме вас не влаштовує. Не бійтеся втілювати найнесподіваніші сексуальні фантазії, і нехай чоловік намагається всіма силами принести коханій максимум задоволення. Тільки так можна подолати проблеми в ліжку.

Як доставити дівчині задоволення в сексі?

Існує кілька перевірених способів задовольнити жінку в ліжку. Всі вони потребують трохи практики і бажання обох партнерів. Але в реалізації дійсно прості й універсальні. Ми пропонуємо вам випробувати 5 кроків, які гарантують максимальне сексуальне задоволення в ліжку для вашої половинки.


          Как доставить девушке удовольствие в сексе?

Крок 1. Атмосфера

Запорукою хорошого сексу і задоволення жінки є атмосфера, яка її оточує. Допоможіть своїй коханій розслабитися. Приготуйте вечерю, запаліть свічки, прикрасьте кімнату пелюстками троянд. Можна включити хорошу музику і потанцювати або запропонувати своїй половинці розслабляючий масаж. Головне не поспішати і намагатися насолодитися кожним моментом прелюдії.

Крок 2. Роздягання

Не варто швидко зривати з себе та своєї коханої одяг. Роздягання – це теж гра. Дозвольте вам допомогти жінці. Ви побачите, як спалахнуть її очі. Чоловікові варто максимально розтягнути процес роздягання, і тоді бажання жінки стане ще сильніше.

Крок 3. Попередні ласки

Багато хто недооцінюють значення попередніх пестощів в задоволенні жінки, адже це дійсно важливо. Палкі поцілунки, ласки і дотику здатні не тільки збудити жінку, але навіть довести її до піку задоволення.


          Как доставить девушке удовольствие в сексе?

Крок 4. Оральні ласки

Якщо чоловік дійсно хоче принести жінці задоволення в ліжку, йому неодмінно потрібно освоїти техніку орального сексу. Фізіологія жінки вимагає додаткових стимуляцій для отримання задоволення. Після орального сексу оргазм жінки буде яскравіше і сильніше. Але перш ніж приступити до таких пестощів, варто переконатися, що ваша половинка не проти. Є жінки, яким такі неприємні дотики, і в цьому випадку не варто наполягати.

Крок 5. Пози

Щоб задовольнити свою жінку, чоловікам варто бути більш винахідливими. Місіонерська поза або поза ‘жінка зверху’ – це далеко не весь перелік можливого. Пропонуємо купити Камасутру і вибрати ті пози, які вам хочеться спробувати. Не секрет, що кут проникнення впливає на інтенсивність і якість відчуттів. Спробувавши кілька варіантів, ви знайдете ті пози, які принесуть задоволення вам обом. Не бійтеся експериментувати, адже в ліжку це як ніколи до речі.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *