Як організувати виїзну реєстрацію

Всім парам, які не хочуть розписуватися в Загсі, мріючи про красивою виїзної реєстрації, потрібно мати на увазі, що можливості провести цей захід офіційно вельми обмежені.

Найпростіший спосіб зробити церемонію особливою, не схожою на інші — це звернутися в агентство, що надає такі послуги.

Розпис досить часто зустрічається в списку послуг event-агентств і передбачає, що молодята повинні офіційно зареєструвати свій шлюб у будь-якому Рагсі свого міста в будь-який зручний для них день (неторжественная розпис проводиться і в будні).

Робиться це тому, що книгу обліку та друк за законом не можна вивозити з будівлі Рагсу.

Після того як ви отримаєте свідоцтво про реєстрацію шлюбу і паспорта зі штампами, ви повинні передати їх співробітникам агентства, а вони, в свою чергу, людині, який проводитиме реєстрацію.

У великих містах практикується виїзд співробітників Рагсу в інші місця, з якими у них існує домовленість про проведення виїзних весільних церемоній. Знову ж молодятам доведеться розписатися в книзі обліку, попередньо приїхавши в ЗАГС, і віддати свої паспорти напередодні церемонії. Але плюс цього варіанту в тому, що в день весілля у вас буде можливість поставити підписи в свідоцтві про шлюб і розписувати вас буде офіційна особа.

Якщо ви хочете, щоб все виглядало максимально достовірно, просто не розкривайте вашу таємницю гостям і попросіть використовувати офіційний текст, який читають розпису працівника Рагсу.

Москва

Жителям столиці пощастило більше: з 2006 року офіційно зареєструвати свій шлюб москвичі можуть не тільки у відділах РАЦС або палацах одруження, але і на території культурно-історичних об’єктів міста Москви.

Кожна з цих майданчиків прикріплена до певного ЗАГСу, тому подавати заяву вам доведеться нарівні з іншими парами.

Процедура подання заяви на офіційну виїзну реєстрацію шлюбу аналогічна стандартною процедурою подачі заяви в ЗАГС, тільки здійснюється по ковзаючому графіку, який необхідно уточнювати в індивідуальному порядку.

І ще треба мати на увазі, що на відміну від Загсу, де кожній парі молодят відводять 10-15 хвилин (тобто в середньому за день можуть розписати близько 50 пар), на офіційній виїзної реєстрації шлюбу кожній парі приділяється годину (таким чином, можуть розписатися не більше 6 пар на день).

У зв’язку з цим заяву потрібно подавати заздалегідь.

Попередній запис здійснюється, починаючи з січня. А підтвердити її і подати офіційну заяву потрібно буде за 45 днів до одруження.

Про подання заяви: важливо знати!

Якщо вам зробили пропозицію і ви хочете одружитися в поточному році, то попередня заява краще подавати відразу, не відкладаючи справу в довгий ящик. Особливо якщо ви маєте намір святкувати в розпал весільного сезону — з червня по вересень.

Якщо ж ви запланували весілля на наступний рік, то доведеться чекати січня і подавати попередню заяву тільки після новорічних свят.

Виняток становлять випадки, коли ви хочете весілля в самому початку року, в січні чи в першій половині лютого. Тоді вам слід йти в ЗАГС, як і годиться, за 45 днів до весільної дати, тобто в листопаді або грудні, і обійтися без попереднього запису. Благо охочих святкувати весілля взимку не так багато, проблем з датою не виникне.

Список місць, де можна провести офіційну виїзну реєстрацію шлюбу на території міста Москви, можна знайти на сайті Управління запису актів громадянського стану zags.mos.ru.

Ще один нюанс — на кожній весільної майданчику існує обмеження за кількістю запрошених гостей, в основному це 20 осіб, але є і виключення. Крім того, деякі відкриті майданчики працюють тільки в теплу пору року.

Провінція

Багато Рагси в регіонах також практикують «полуофициальную» розпис (тобто з виїздом працівника на місце проведення церемонії) тільки в літні місяці.

Але тут ситуація змінюється кожен рік, тому робити якісь прогнози до січня того року, на який ви запланували весілля, — безглуздо.

Жителям провінції краще вирішувати питання, як організувати виїзну реєстрацію, шляхом звернення до Рагсів свого міста.

Якщо вам відмовили в одному Загсі, не впадайте у відчай — керівництво іншого може виявитися більш лояльним і без проблем погодиться розписати вас за межами Рагсу.

Вартість виїзної весільної церемонії

у регіонах росії вартість виїзду працівника Рагсу за його межі коливається від 2000 до 5000 рублів. Іноді у вартість включаються додаткові послуги, які молодята можуть замовити на свій розсуд або ж які їм доводиться оплачувати в будь-якому випадку.

Це можуть бути музиканти, таксі до місця розпису, фотозйомка, оформлення місця реєстрації, надання весільних аксесуарів (подушечка або піднос для кілець, ручка на красивій підставці тощо).

у столиці вартість цієї послуги на порядок вище. За даними на листопад 2013 року вона становить 25 000 — 40 000 рублів. Задоволення не з дешевих, але шикарні інтер’єри дворянських маєтків і музеїв того варті.

Ще одне важливе зауваження, що стосується проведення виїзної реєстрації, — велике значення тут відіграють особисті знайомства і можливість «розщедритися».

Використовуючи так званий «блат», який в Росії з незапам’ятних часів вирішує багато проблем, можна домогтися навіть вивезення книги обліку і друку з будівлі Рацсу і провести офіційну церемонію хоч на власному балконі. Але якщо ви готові податися у всі тяжкі, то знайте, що це підсудна справа. Тому подумайте, чи варто ризикувати.

  • Как организовать выездную регистрацию
  • Как организовать выездную регистрацию
  • Как организовать выездную регистрацию
  • Как организовать выездную регистрацию
  • Как организовать выездную регистрацию
  • Как организовать выездную регистрацию
  • Как организовать выездную регистрацию
  • Как организовать выездную регистрацию
  • Как организовать выездную регистрацию
  • Как организовать выездную регистрацию

Якщо на вашому весіллі була виїзна весільна церемонія, розкажіть нам, як і де ви її організували.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *