Як підібрати весільну сукню за типом фігури

Правильно підібрана модель здатна дивним чином змінити фігуру, в той час як неправильний фасон може навіть дрібні недоліки виставити в непривабливому світлі.

Сукня має виглядати красиво не тільки на картинці з каталогу або на манекені, але і на самій нареченій. Не варто поспішати з вибором весільного вбрання, а головне, ще до походу в магазин визначитися, який саме фасон підійде вашому типу фігури.

У цій статті ми розповімо про найбільш поширених типи жіночих фігур і про те, які саме фасони суконь підійдуть для кожної з них.

Щоб визначити свій тип фігури, виміряйте окружність стегон, талії, грудей, а також ширину плечей. Попросіть друзів або близьких родичок візуально оцінити пропорції вашої фігури.

Розрізняють 5 основних типів фігур

1

Тип фігури — пісочний годинник

Как подобрать свадебное платье по типу фигуры

ОСОБЛИВОСТІ: Ширина плечей візуально дорівнює об’єму стегон. Талія вузька, чітко окреслена.

Фігура типу «пісочний годинник» виглядає дуже жіночно, а тому нареченим з такими пропорціями підійдуть багато фасони — практично всі. Можна зробити додатковий акцент на талії за допомогою контрастного пояса. Добре виглядатимуть сукні, що щільно облягають груди і стегна. При виборі сукні, крім типу фігури, слід врахувати такі особливості:

ЗРОСТАННЯ. Сукні із завищеною талією зорово збільшують зростання, а із заниженою талією і пишною спідницею — зменшують.

ВАГА. Якщо ви повненькі, то вибирайте сукні А-силуету, які приховають пишні стегна, але зате підкреслять груди.

ОБ’ЄМ ГРУДЕЙ. Прийоми візуального збільшення обсягу грудей — V-подібний виріз, драпірування «водоспад» і «гойдалки», ліф, щедро прикрашений складками і іншими деталями (вишивка, бісер). Якщо ви хочете, щоб груди здавалися менше, вибирайте максимально простий і гладкий ліф без V-образного вирізу.

2

Тип фігури — прямокутник

Как подобрать свадебное платье по типу фигуры

ОСОБЛИВОСТІ: ширина плечей візуально дорівнює об’єму талії і стегон. Немає чітко окреслених вигинів. Таку фігуру ще називають спортивною.

Завдання дівчат з такою фігурою — надати їй більш м’які, але при цьому чіткі обриси, тобто виділити талію, стегна і груди. Потрібно вибирати сукні з корсетами, пишними спідницями і моделі А-образного силуету.

ЗРОСТАННЯ. Якщо ви високого зросту, то можете дозволити собі плаття з заниженою талією. Воно прекрасно виділить форми. На нареченій невисокого зросту такий фасон буде виглядати важкувато.

ВАГА. Повним дівчатам варто підбирати полуоблегающие ліфи. Струнким дівчатам не варто боятися шикарної обробки ліфа і спідниці. Різноманітні намистини, рюші, мережива, волани і інші цікаві деталі додадуть фігурі необхідні спокусливі обсяги.

3

Тип фігури — груша

Как подобрать свадебное платье по типу фигуры

ОСОБЛИВОСТІ: тендітні плечі і при цьому широкі стегна.

Завдання полягає в тому, щоб візуально зменшити низ фігури, при цьому надавши більший об’єм грудей.

ЩО ПІДІЙДЕ: сукні з вирізами «човник», з бретелями, які широко розставлені або спущені на плече, рукави-ліхтарики, горизонтальна оздоблення ліфа. Загалом, всі деталі, які візуально збільшують ширину плечей.

Щоб спідниця сукні скрадывала зайвий обсяг стегон, вона повинна бути виконана з м’якої струмує тканини. Слід відмовитися від пишних жорстких спідниць.

Щоб відвернути увагу від лінії стегна, можна вибрати плаття з яскравими вставками в районі талії або взагалі віддати перевагу кольоровому весільної сукні в соковитих тонах.

4

Тип фігури — яблуко

Как подобрать свадебное платье по типу фигуры

ОСОБЛИВОСТІ: велика груди, практично непомітна талія, при цьому часто стрункі ноги.

АКЦЕНТ РОБИМО НА ПЕРЕВАГАХ: виділяємо груди, ноги, відволікаючи увагу від проблемної талії.

У цьому допоможуть сукні силуету ампір з м’якої тканини з глибоким декольте (звичайно, в межах розумного, все-таки ви — наречена). Ліф може бути прикрашений, але головне — не перестаратися, інакше може вийти занадто перевантажений деталями образ. Також підійдуть сукні А-силуету з корсетом, який змоделює талію.

5

Тип фігури — перевернений трикутник

Как подобрать свадебное платье по типу фигуры

ОСОБЛИВОСТІ: плечі, які набагато ширше стегон. Щоб відвернути увагу від широких плечей, слід звести обробку ліфа до мінімуму, а також відмовитися від моделей з відкритими плечима.

Будуть добре виглядати плаття з V-подібним вирізом, корсетом і пишною спідницею. Якщо хочеться плаття з рукавами, то вони повинні бути довжиною не менше, ніж 3/4. Короткі, особливо пишні, рукави привернуть увагу до плечей.

Під час примірки ретельно оцінюйте обрану модель. Зверніть увагу на те, що в примірювальній повинно бути достатньо світла. Ще краще, якщо вам вдасться приміряти сукню при денному освітленні.

Попросіть подруг або родичок, смаку яких
ви довіряєте, супроводжувати вам на примірках.
З боку багато помітно набагато краще.

Вибирайте плаття заздалегідь, в спокійній обстановці і в хорошому настрої. І тоді безсумнівно ви будете самої красивою і жіночною нареченою!

Знайдіть весільну сукню своєї мрії в каталозі сервісу Oh!Dress.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *