Як правильно вибрати розмір обручки?

Ця стаття доступна також українською мовою

Товщина пальця – не постійна величина, оскільки це жива матерія. Тому розмір пальця змінюється в залежності від навантажень, температури повітря, кількості рідини, яку людина випиває. Тому ми підкажемо вам важливі правила, як правильно вибрати розмір обручки. Врахуємо зміни в товщині пальців і будову. Так ви зможете точніше визначити розмір кільця, адже носити його планується все життя.

Розмір кільця – яким він буває

Що позначає розмір кільця, якщо ви підійде до продавця і назвете конкретну цифру? Це діаметр кільця, позначений в міліметрах. Він варіюється в цифрах – 15-23. Найпоширеніші жіночі розміри – 17-18, а чоловічі – 21-23. Є і половинки: наприклад, 15,5, 22,5. Ви точніше визначитеся з об’ємом, якщо попередньо померите кільце.


          Как правильно выбрать размер обручального кольца?

Але не пийте перед цим багато рідини, не займайтеся інтенсивно спортом. Це змінює обсяг пальця. Не можна міряти кільце відразу з морозу або перебування на спеці. У першому випадку палець стає тоншим, у другому – наливається. При неправильному виборі кільце здатне занадто тиснути або, навпаки, скочуватися з пальця. Нікому не хочеться відчувати дискомфорт через тісноту металу на пальці або втратити обручку.

Чому трапляються помилки вибору обручки

Навіть якщо ви правильно виміряли розмір кільця і вже вибрали його в ювелірному салоні, зверніть увагу на бренд. Не всі бренди роблять стандартні вироби, бездоганно відповідають зазначеним розмірам. Різниця в розмірі, зазначеному на етикетці (бирці), здатне становити максимум 0,3 мм. Тому колечка з одним і тим же зазначеним на етикетці діаметром сідають на палець по-різному. Одне кільце з розміром, наприклад, 16, сідає чудово, а інше з такою ж цифрою – жати або скочуватися.

Що робити? Купувати вироби тільки перевірених і надійних брендів. Вибирати адекватну ціну. Аналоги подешевше або копії відомих торгових марок часто відрізняють похибки в розмірі.

Ширина кільця

Вона має величезне значення. Широкі кільця (8-10 мм) володіють великим діаметром, ніж вузькі обручки до 5 мм. Похибка становить близько 0,5 мм. Запам’ятайте правило: чим ширше кільце, тим щільніше воно сідає. Чим вже кільце, тим вище ймовірність того, що воно сяде нещільно. Тому правильно підібрати розмір кільця потрібно з урахуванням будови пальця.


          Как правильно выбрать размер обручального кольца?

Пальці музиканта

Для довгих і тендітних пальців підійдуть обручки до 4 мм ширини. Це вузький варіант. А широкий варіант візуально зробить палець тонше і довше. Його також можна застосувати, – це кільце 8-10 мм завширшки.

Пухкі і короткі пальці люблять ‘золоту середину’ у виборі кілець. На них чудово виглядає колечко шириною 6-8 мм

Зверніть увагу на довжину, ширину і повноту суглоба. Для широких суглобів при вузьких пальцях варто підбирати тип обручки, який легко тримається на фаланзі, але щільно проходить через суглоб. При більш вільному варіанті і більшому діаметрі обручку буде бовтатися і крутитися на пальці. Це незручно, доводиться постійно поправляти.

Якщо фаланга пальця по повноті приблизно дорівнює обсягу суглоба, вибирайте кільце впору – без запасу і сидить не дуже щільно. Інакше при підвищенні температури повітря або інших обставин, коли палець наллється, кільце стане тиснути.

В ідеалі походіть з кільцем на пальці хоча б півгодини, щоб відчути, наскільки він комфортно для вас.

Тепер ви знаєте, як вибрати обручку і правильно визначити розмір. В каталозі ви знайдете весільні та ювелірні салони, де легко замовити аксесуари до головного в житті торжества. Інші послуги професійних фахівців ретельно вибирайте в розділах каталогу.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *