Як вибрати обручку для нареченої

 

Зазвичай купівлею і вибором обручки займається наречений. Ви повинні бути впевнені, що добре розібралися в тонкощах цього питання: які камені переважні і їх чистота, колір, метали та їх довговічність, дизайн і стиль, а також нові тенденції в моді.

 

Вибираючи обручку потрібно знати про дуже важливому моменті — це його символіка. Це не просто подарунок чоловіка своєї нареченої, це символ його любові до неї і серйозності стосунків. Традиція з повагою ставиться до вибору обручки, бере своє походження в Стародавньому Римі. Саме там вважали, що через безіменний палець проходить «вена любові», яка веде до серця.

 

Як вибрати камінь для обручки

 

Існують розбіжності з приводу каменів в кільці, але це справа смаку. Будь наречена буде стверджувати, що кращий камінь — це діамант. Інші камені, такі як перли (їх багато відтінків, форм і розмірів), сапфіри, рубіни, смарагди і гранати використовувалися раніше, але і в сучасному світі не втратили своєї популярності. Важливим фактором вибору «камінчика», який буде прикрашати обручку, звичайно є його вартість.

Найдорожчим дорогоцінним каменем є алмаз (після ограновування діамант), за ним слідує сапфір, далі йде смарагд. Після трійки лідерів ваш гаманець можуть спустошити рубін і перли. Звичайно, слід пам’ятати, що сума на ціннику кільця залежить не тільки від назви і походження дорогоцінного каменю, але і від їх характеристик. Безумовно на ціну будуть впливати: вага каменю (тобто його розмір), якість (тобто чистота каменю), а також форма і колір.

 

Как выбрать обручальное кольцо для невесты Как выбрать обручальное кольцо для невесты Как выбрать обручальное кольцо для невесты Как выбрать обручальное кольцо для невесты Как выбрать обручальное кольцо для невесты

 

 

Багато хто вважає, що кожен камінь має своє значення і кожній людині може підходити камінь певного типу. Так що, якщо майбутня наречена цікавиться астрологією і тому подібними науками, то можна уточнити який дорогоцінний камінь в її обручці підійде саме їй.

Якщо коротко спробувати описати вище наведені коштовності, то виглядати це буде приблизно так: діамант — символізує розкіш і багатство; сапфір — так як в давнину його носили багато королі і царі, то він вважається символом влади і духовенства; смарагд — удача й успіх, а також взаєморозуміння (що важливо для молодої сім’ї); рубін — своєрідний оберіг від невдач і лих; перли — істинно жіноча прикраса, символ краси.

 

Вибір обручки – це велика відповідальність для нареченого і тому вам потрібно точно знати, що подобається вашій нареченій. Ви повинні знати розмір кільця, її смак: чи подобається їй традиційне жовте золото або переважно біле золото, платина. Якщо наречена любить стриманість і простоту в стилі, то підійде класичне прикраса, якщо вона використовує оригінальні привабливі елементи, то, можливо, їй сподобається сучасне незвичайне кільце.

 

Як вибрати розмір

 

Що стосується розміру кільця, то кращим варіантом буде відвідати ювелірний магазин і з допомогою спеціальних мерочных кілець визначити точний розмір вашої обраниці. Але якщо ви не хочете видавати своїх намірів, то можна непомітно «запозичити» якесь колечко у вашої майбутньої нареченої і в тому ж ювелірному салоні дізнатися точний розмір. Також можна поцікавитися інформацією у її кращої подруги, але в цьому випадку є ризик, що ваш секрет з вибором обручки буде розкрито.

Є ще кілька способів дізнатися розмір кільця з допомогою обмотування пальця чим-небудь (смужкою скотчу наприклад) і по довжині обчислювати розмір, але ці способи не є дуже точними і шанс помилитися досить великий. Хоча з цього приводу особливо переживати не варто. Практично кожна поважаюча себе ювелірка надає послуги по розтяжці і стиску кілець.

 

Якщо покупка обручки здійснюється за кордоном або замовляється в іноземній інтернет магазині, то варто пам’ятати, що номенклатура розмірів у різних країнах відрізняється. Це треба пам’ятати. Нижче наведена таблиця відповідності найпоширеніших розмірів кілець. Сподіваємося, вона допоможе вам зробити правильний вибір обручки.

 

Как выбрать обручальное кольцо для невесты

 

За умови, що ви вирішили вибирати обручку в ювелірному магазині разом з нареченою, слід враховувати ще кілька факторів. Не варто міряти обручки з раннього ранку, після сну пальці будуть мати трохи більший розмір. Такий же ефект буде давати і вулична температура. У холодну пору палець буде трохи звужений, а в спеку навпаки. Якщо в магазині присутній кондиціонер, то правильним рішенням буде якийсь час походити по магазину, щоб ваші руки звикли до нормальної температури і лише після цього починати примірку обручки.

Ви повинні бути впевнені, що вибрали саме те саме кільце все-таки ваша обраниця буде носити його протягом довгого часу (всю вашу спільне життя). Якщо вам складно самому зробити вибір, і ви турбуєтеся, що не попадете нареченій, запропонуйте їй зробити це разом.

 

Може статися так, що ви не розраховуєте на дороге прикраса, яке вона вибере, для цього потрібно заздалегідь домовитися з ювелірним магазином про ваш візит, консультант запропонує заздалегідь підготовлені кільця у вказаному діапазоні цін. Організуйте цей візит, так щоб наречена думала, що чекають тільки вас двох для вибору обручки, а також рекомендації консультанта допоможуть пані зробити правильний вибір.

 

 

Що стосується металів для обручки, то їх список невеликий і досить класичний:

  • жовте золото
  • червоне золото
  • біле золото
  • платина
  • срібло
  • кілька металів в одній прикрасі
  • титан (це вже екзотика)

 

Вибір стилю кільця багато в чому залежить від форми пальців вашої нареченої. На тонких довгих пальцях добре будуть виглядати практично всі стилі, крім маленьких за розміром, які можуть просто загубитися на руці. Не варто вибирати широкі кільця для коротких пальців. Ця ширина візуально ще більше вкоротить палець. Ситуацію може виправити витягнутий камінь, який розташований вздовж пальця. Така прикраса буде давати ефект подовження пальця. Товсті пальці — вибирати варто з великих і середніх розмірів, також добре будуть виглядати камені мають асиметричну форму.

 

Також подумайте про презентації обручки. Піднесіть кільце дуже романтично. Класичні приклади — встаньте на коліна і простягніть маленьку оксамитову коробочку, або інший спосіб (в келиху з шампанським). Вибрати оригінальні презентації обручки вам допоможе ваша фантазія. Наприклад, з вечора покласти кільце в холодильник (на саме видне місце) — для вашої нареченої це буде саме запам’ятовується приготування сніданку. Звичайна мильниця — коли вона піде в душ там буде чекати сюрприз, а поки вона буде відходити від шоку у вас буде час для додаткової підготовки (витягнути захований букет квітів, встати на одне коліно).

 

Ну якщо все ж таки ви вирішили купити шикарну обручку, яке вам не «по кишені», то розглядайте цей подарунок як інвестицію в ваш шлюб. І знайте, любляча наречена рада будь-якому обручці, яке ви їй піднесете, тому що це подарунок від люблячого серця!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *