Як займатися сексом, щоб не завагітніти

Всі ми рано чи пізно задаємо питання: як займатися сексом, щоб не завагітніти. Звичайно, існує багато засобів контрацепції, починаючи від звичайних презервативів до гормональних таблеток або спіралей. Але якщо ви з якоїсь причини не можете або не хочете користуватися захистом, можливо займатися любов’ю і не завагітніти?

Ще в давні часи наші предки користувалися різними засобами проти вагітності: пили відвари з трав, переривали статевий акт і багато іншого. Однак не всі способи дійсно допомагали.


          Как заниматься сексом, чтобы не забеременеть

Ми серйозно зайнялися цим питанням, щоб знайти рішення. Вислухавши думки гінекологів і прислухавшись до досвіду багатьох жінок, знайшли перевірені способи, як не завагітніти при сексі. Але пам’ятайте, що жодне традиційне або народне засіб контрацепції не гарантує 100% захист. Ризик є завжди.

Переривання статевого акту

Найпопулярніший спосіб уникнути небажаної вагітності без використання контрацептивів – це перерваний статевий акт. Вам не потрібно запасатися різними допоміжними засобами або «гаджетами», достатньо просто витягти статевий член з піхви до сім’явипорскування. У цьому способі вся відповідальність лягає на плечі чоловіка. Переконайтеся, що ви можете йому довіряти таке важливе рішення, і чи досить добре він володіє своїм тілом. Партнер повинен точно знати, в який момент статися еякуляція, і запобігти попадання сім’я всередину. Пам’ятайте кілька важливих деталей: сперматозоїди дуже активні і живуть кілька годин. Тому даний спосіб підходить тільки для першого статевого акту. Якщо ви плануєте продовжити, попросіть чоловіка прийняти душ.


          Как заниматься сексом, чтобы не забеременеть

Визначте, коли у вас овуляція

Овуляція – це такий період, коли яйцеклітина готова до запліднення. Він може тривати кілька днів. Якщо уникнути статевого контакту в цей час, можна займатися сексом без ризику завагітніти. Як обчислити період овуляції?

Деякі жінки без зайвих тестів і обчислень знають свій період овуляції. Це можна відчути на фізичному рівні. Зростає сексуальне бажання, відчувається біль і дискомфорт в зоні яєчників, посилюються виділення. Але якщо ви ставитеся до того, що більшості жінок, які поняття не мають про ці особливі дні, не засмучуйтеся, існує безліч способів визначити овуляцію. Самим надійним є тест на овуляцію. Сьогодні його можна придбати в кожній аптеці. По функціональності він дуже нагадує тест на вагітність і з точністю на 100% визначає овуляцію. Використовуйте його два рази в день, вранці і ввечері.

Третім способом є вимірювання температури піхви. Він вимагає тривалого періоду часу, мінімум півроку. Кожне ранок, відразу після того, як прокинулися, виміряйте температуру в піхву. У звичайний час вона коливається в межах 36,6 -36, 8, але в період овуляції зростає до 37 і вище. Так ви визначите свої дні.

Однак пам’ятайте, що цей спосіб контрацепції підходить тільки тим жінкам, у яких постійний менструальний цикл. Всі іншим від цього доведеться відмовитися.


          Как заниматься сексом, чтобы не забеременеть

Використовуйте вертикальні пози

Якщо займатися сексом в горизонтальному положенні, то сперматозоїди проникають в організм жінки і безперешкодно добираються до яйцеклітини. Існує величезний ризик її запліднення і згодом вагітності. Але якщо пари займаються сексом у вертикальному положенні, велика частина сперми просто витече. Спосіб, звичайно, ненадійний, але цілком застосовний в якості доповнення до інших методів або просто для різноманітності статевого життя.

Ну і на завершення хочеться нагадати, що відповідальність за контрацепцію лежить не тільки жінці, але і чоловікові. У Європі, наприклад, дуже популярна вазектомія – чоловіча стерилізація, ефективний і простий спосіб чоловічий конрацепции.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *