Як здивувати чоловіка в ліжку

Якщо ви з чоловіком вже багато років разом і встигли набриднути один одному, вам просто необхідно урізноманітнити своє інтимне життя і порадувати чоловіка в ліжку. Тому дівчата, беремо ініціативу в свої руки і давайте дивувати улюблених.

Але чим можна здивувати чоловіка в ліжку? Питання актуальне для всіх. Адже навіть якщо ви не найдосвідченіша коханка, завжди є шанс відкрити для себе щось новеньке. Зараз існує величезна кількість джерел інформації, де ви можете знайти найцікавіші ідеї та втілити їх у життя. Але, на жаль, не всі дійсно допоможе вразити чоловіка в ліжку. Саме тому ми зібрали для вас найцікавіші і перевірені способи, як здивувати чоловіка в ліжку.

Придбайте еротичну спідню білизну

Найвідоміший спосіб, яким користуються багато жінок – це красиве нижню білизну. Не варто забувати, що чоловіки люблять очима. Тому порадуйте його очі чимось дуже сексуальним. Добре для такої місії підійдуть панчохи з підв’язками, мереживні трусики і бюстгальтер. Також обзаведіться карколомним пеньюаром або прозорої шовкової ночнушкою. Ось побачите, ваш чоловік не зможе встояти.


          Как удивить мужа в постели

Не бійтеся експериментувати з наручниками

Запропонуйте чоловікові трошки пограти і використовуйте наручники. Прикуйте його до ліжка, і нехай він відчує себе слабким і безпорадним. Такий спосіб допоможе розслабитися і забути про всі проблеми. Так як чоловік у звичайному житті несе на своїх плечах відповідальність за себе і свою сім’ю, йому буде дуже корисно відчути себе хоч на кілька хвилин безпорадним і підкореним.

Спробуйте зайнятися любов’ю в незвичайному місці

Мова йде зовсім не про те, щоб порушувати закон або йти в громадське місце. Просто вийдете за межі своєї постелі. У будинку існує безліч місць, де вам буде зручно і приємно. Відмінно підійде кухонний стіл, диван або крісло, душ, ванна і т. д. Не обмежуйте себе ні в чому, і сміливо фантазуйте.


          Как удивить мужа в постели

Рольові ігри

Ніхто ще не відміняв рольові ігри як спосіб урізноманітнити своє інтимне життя. Можливо, ви знаєте, який персонаж завжди подобався вашому чоловікові, або ви мріяли спробувати себе у ролі когось іншого. Сміливо купуйте костюм і вперед дивувати. Надівши нову маску, ви й не помітите, як випарувалася невпевненість і скутість. Все, що ви хотіли спробувати, все, про що ви мріяли, тепер стане реальністю. Ви відчуєте себе вільними від забобонів, так, як ніби це робите не ви, а інша людина.

Настільні секс-гри

Вже багато років існують спеціальні настільні ігри, які допоможуть вам урізноманітнити своє інтимне життя і стануть веселим продовженням довгого вечора. Такі ігри можуть бути зі спеціальними картками або просто планшетні. Кожен з партнерів кидає кістку і витягує картку. На ній написано, що потрібно зробити: поцілувати або щось цікавіше.


          Как удивить мужа в постели

Користуйтеся Камасутрою

Це дуже давня і корисна книга, яка навчить вас безлічі прийомів і тонкощів любовного справи. Але використовувати її можна по-різному. Я пропоную створити своєрідну гру. Ви можете по черзі називати номер сторінки і повторювати ту позу, яка там запропонована. Буде не тільки весело, але й цікаво.

Найголовніше не допускайте, щоб любов перетворювалася в банальний подружній обов’язок. Між вами завжди повинен палатиме вогонь. Підкидає дрова і стежте, щоб він не згас.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *