Яку весільну сукню стало трендом соцмереж?

Ця стаття доступна також українською мовою

Саме шикарне плаття в світі, на думку наречених, – це ‘богемне пляжне плаття’. Так його назвали користувачки. Як нещодавно повідомив Vogue, саме його нареченої визнали самим чудовим і хотіли б купити таку сукню для себе.

Вперше воно з’явилося під торговою маркою Grace Loves Lace – це весільна компанія з Австралії. Їй притаманна любов до мереживам і вільним легким форм нарядів. Ліф цього шедевра створений з французьких мережив. Легкі бретельки роблять образ нареченої ще більш тендітним і повітряним. Довга оточуючий спідниця надає сукні невагомості. Її пошили з італійського шифону.


          Какое свадебное платье стало трендом соцсетей?

Розробник ідеї – Megan Ziems, засновниця відомого світового бренду. Сукня присвячено її сестрі і названо на честь її імені. Наряд настільки сподобався нареченим, що вони додали його до фото у свої каталоги більше 2,5 мільйонів разів. Сьогодні це біле плаття нареченої продовжують додавати більше 500 користувачів в тиждень.

Колишні у продажу моделі вмить розкупили. Всі модниці як одна поспішали придбати красиве весільну сукню. Тому бренд Grace Loves Lace зробив ‘дубль-два»: ще одну таку ж версію популярного весільного вбрання. Її вартість – 1430 фунтів стерлінгів. Ціна не зупиняє наречених, вони продовжують купувати хітовий невестін наряд.


          Какое свадебное платье стало трендом соцсетей?

Нова версія отримала невеликі доповнення, які, втім, не впливають на сприйняття і легкість образу. Сукня покрита найтоншим шаром мережив. З’явилося два шифонових шлейфу. Вони додають гламурності образу, їх можна закинути за плечі і прикрасити ними талію. Такі зміни дизайну, як і перша версія, цілком влаштовують наречених.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *