Jenny Packham: мерехтливі весільні сукні

Ця стаття доступна також українською мовою

Дженні Пекхам – верх елегантності і досконалості, незважаючи на щедру розсип пайеток і бісеру в її струмуючих сукнях. Її обожнюють зірки й короновані особи. В її сукнях на червону доріжку виходять Ніколь Кідман і Кейт Міддлтон, Кіра Найтлі і Сара Джессіка Паркер.

Дженні Пекхам раптово зійшла на сцену світової моди як весільний дизайнер більше десятиліття тому. Американка з британськими корінням, вона привнесла в світову весільну моду особливий шик тридцятих, британську елегантність і американську розкутість. Тому колеги-дизайнери і зоряні клієнтки звуть її королевою вечірнього шику.


          Jenny Packham: мерцающие свадебные платья

Одна з перших вона збагатила весільну моду легкими тканинами, струменіють шовком, своїм знаменитим мерехтливим сатином і невагомим шифоном, використавши їх замість традиційних кринолінів. Кристали Сваровскі стали одним з головних прикрас її весільних та вечірніх колекцій. Не дивлячись на велику кількість блиску, сукні виглядають дивно елегантними.

Весільна колекція весна-літо-2015 була незвичайною. Дженні надихнули жіночі портрети тридцятих років і серія робіт ‘Мадам’. Автор цієї серії – інноваційна для 19 століття фотограф Yevonde, яка першою застосувала ‘скандальну’ кольорову фотографію замість звичної чорно-білої. Вивчивши цю тему, Дженні Пекхам використовувала м’які пастельні тони весільних суконь, що в поєднанні з неокласичної атмосферою і красою моделей виглядає просто приголомшливо.


          Jenny Packham: мерцающие свадебные платья

Весільна колекція Jenny Packham нинішнього, 2016 року, присвячена Шекспіру. В її основу лягла романтична п’єса безсмертного генія ‘Сон в літню ніч’. Дженні створила легкі, як пір’їнка, шифонові сукні, розшиті камінням Сваровськи. Їй хотілося, щоб наречена в них була схожою на туманну казкову принцесу. Саме такий ефект і справила колекція, підкоривши безліч жіночих сердець.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *