Жерстяна (бронзова) або макова весілля – 8я річниця весілля

 

 

Жестяная (бронзовая) или маковая свадьба – 8я годовщина свадьбы

Після восьми років шлюбу святкується Бляшане весілля. При виготовленні жерсті, лист стали покривають шаром олова для захисту від корозії. Також і сім’я, до цього часу набула своєрідний захисний шар. За час спільного життя подружжя дізналися один одного краще і тепер розуміють партнера без слів. У чоловіка і дружини було багато спільних інтересів і захоплень, що дозволяє уникати буденності в повсякденному житті. Теплі стосунки та любов до дітей роблять союз сімейної пари дійсно згуртований. Але все ж, кожен із подружжя має працювати над стосунками, щоб ще більше зміцнити шлюб.

 

 

Символ 8ї річниці весілля:

Існують декілька символів 8ї річниці: жерсть, бронза і мак. Метал — це символ сили, міцності, а також матеріального добробуту. Бляшаний аркуш символізує оновлення і формування відносин, так як блиск жерсті і здатність пластини до придбання форми говорять нам про ці властивості. Бронза символізує міць, силу, стійкість і має оберігають властивості. Мак — символ родючості, забуття і неробства. До цього часу в родині наступають спокійні, врівноважені стосунки. Сама цифра 8 символізує процвітання, багатство і нескінченність.

 

 

Жестяная (бронзовая) или маковая свадьба – 8я годовщина свадьбы

Квіти 8ї річниці весілля:

Мак (інша версія: клематис, бузок).

 

Дорогоцінні камені 8ї річниці весілля:

Турмалін або танзаніт (інша версія: азурит).

 

Колір 8ї річниці весілля:

Бронзовий (інша версія: темно-сірий).

 

Традиції 8ї річниці весілля:

Святкування 8ї річниці зазвичай проходить у вузькому сімейному колі, але при цьому існує традиція, за якою в будинок повинна прийти неприглашенная пара. Вони надягають бляшані кільця замість весільних і сідають за святковий стіл навпроти ювілярів. В їх обов’язки входить розвага всіх гостей і проведення свята. Також, традиційно, подружжя купують нове ліжко, бо стара вже «зносилася». Жерстяне весілля є хорошим приводом, щоб оновити квартиру, зробивши ремонт або замінити деякі предмети інтер’єру.

 

Подарунки на 8ю річницю весілля:

  • Вироби з жерсті і бронзи;
  • Бляшаний посуд і форми для випікання;
  • Печиво, цукерки, чай, кава в жерстяних банках;
  • Предмети декору з жерсті і бронзи;
  • Ювелірні вироби з символами річниці;
  • Бронзові статуетки, свічники, рамки;
  • Мереживні скатертини та білизну;
  • Меблі і елементи інтер’єру.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *