Каблучки: Топ-7 порад, як вибрати

Ви вибрали шикарну обручку. Альо – від біда – он ти палець, масивний камінь чіпляється за одяг, а кріплення можуть зламатися. Чи варто терпіти незручності заради краси? Ні в якому разі. Оздоба має відмінно виглядати, але ще й бути практичним, не заважати, не натирати палець, не ламатися. Як вибрати обручку правильно і на що звернути увагу в першу чергу?


          Обручки: Топ-7 порад, як вибрати

Порада №1. Благородний метал

Золотий стандарт якості каблучки – саме золото. Воно буває різних кольорів:

 • біле
 • жовте
 • рожеве
 • з червонуватим відтінком

Вибирайте тієї колір, який поєднується за кольором з іншими вашими оздобами, щоб не було дисонансу.

Відмінний варіант – об’єднання єднані відтінки золота в одному кільці. Така оздоба підійде під будь-який гардероб.

Срібло – більш економний варіант. Воно м’яка м’якше золота і здатне темніти, тому його потрібно періодично чистити.

Порада №2. Проба

Стандартно висока і надійна проба на золотому виробі – 585, що відповідає 14 каратам. Якщо проба вище, то кільце дорожці. Проби золота варіюють до 999, це означає, що чистого золота в обручці 99,9%, або 24 карата. Золото – дуже м’яка м’який метал, тому його поєднують з міддю. Ще один варіант стандартної проби – 750, альо такий виріб більш крихкий, хоча і яскравіше блищить.

Проби срібла, згідно міжнародної еталонній системі, варіюються від 750 до 960. Чим менше цифра, тим більш світлий відтінок у виробі. Для срібної каблучки найкраща проба – 925. Вона поєднує красу і міцність.


          Обручки: Топ-7 порад, як вибрати

Порада №3. Дизайн

Каблучки у Київі або іншому місті України можна замовити в двох варіантах: класичні або декоративні. Класика – простий круглий виріб. Сюжет каблучки з дизайном може бути яким завгодно – від неокласики з каменю і бетону до вигадливих декоративних орнаментів. У декоративних обручках добре ті, що їх можна зробити різними для парі, врахувавши смаки шкірного. Альо в єдиному стильовому рішенні, що дуже цінно.

Вибираючи декоративний варіант, надіньте кільце на палець, перевірте, чи зручно воно, не чіпляється за одяг, здатне перекрутитися ‘невигідною’ стороною вгору. Якщо плануєте носити обручку постійно, вона винна буті комфортну і життєздатною, тобто міцною.

Порада №4. Розмір

Час примірки кільця завжди має значення. У спечу, влітку під вечір, після декількох коктейлів пальці можуть набрякати, а в холод – звужуватися. Радимо обов’язково врахувати цю особливість під час примірки. Вибирайте обручку розміром трохи більшу вільний, а не впритул, щоб надалі при перепадах температури вона не тиснула палець.

Порада №5. Ширина

Цей параметр в діапазоні від 2 до 12 мм. Вузькі кільця – це діаметр до 4 мм, середні – від 4 до 6 мм, а широкі – від 6 до 12 мм (найчастіше це чоловічий варіант). На довгий палець краще вибирати більш вузьку обручку, а на короткий і повний – більш масивну, щоб оздоба візуально не втрачалася.


          Обручки: Топ-7 порад, як вибрати

Порада №6. Профіль

Від нього залежить, наскільки зручно носити виріб. Найкомфортніший – плоский внутрішній профіль. У цьому варіанті всередині кільце плоске, а зовні – опукле. Самий модний класичний профіль, який полюбився всій Європі – comfort fit. З цим профілем навіть широкі каблучки сидять відмінно і виглядають чудово.

Порада №7. Кріплення каменю

Ви дуже любите камені і хочете, щоб ваше обручку було прикрашено алмазом? Або більш дрібними фіанітами, які набагато дешевше, але блищать так само, як алмаз. Тоді зверніть увагу на кріплення каменю. Краще всього він зберігається і носитися в канальній закріпці, щільно сидячи в металевій виїмці і не виходячи за поверхню виробу.

Оправа (вона ж закріпка або каст) буває глухій, оточуючи камінь зі всіх сторін. Ще варіант – крапан (лапки). Вони надійно схоплюють дорогоцінне або напівдорогоцінне каміння у 4-6 місцях. При цьому камінь можна добре роздивитися.

Паві – застосовується для дрібної розсипи каменів. У кільці висвердлюються невеликі поглиблення, в кожне з них садять камінчик.
Клейові закріпки використовують для гладких круглих каменів, переважно перлів. Уміла робота ювеліра створює враження, що камінь взагалі не тримається ні на чому, а просто лежить красивою краплею.

Корнерова закріпка дозволяє імплантувати камінчик прямо в метал (золото або рідше – срібло). Це складна техніка, при неякісному виконанні камінчики можуть випасти. Тому такі оправи краще всього вибирати тільки у дійсно надійних брендів.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *