Караоке на весілля: за і проти

  • Караоке на свадьбе: за и против
  • Караоке на свадьбе: за и против
  • Караоке на свадьбе: за и против
  • Караоке на свадьбе: за и против
  • Караоке на свадьбе: за и против

Ще десять-п’ятнадцять років тому рідкісна весілля обходилася без баяніста та столового співу, це, можна сказати, була національна традиція. Але з часом, коли весілля в Росії стали проводитися більше на європейський манер, спів на торжестві звелося до мінімуму. Тим не менш, є чимало пар, охочих співати караоке на весіллі.

Які ж плюси і мінуси цієї забави на весіллі?

Професійні ведучі часто сходяться на думці, що караоке дуже добре проходить як розвага лише для невеликої компанії нерозлучних друзів, які люблять одні і ті ж пісні, провели разом безліч застіль і однією з святкових традицій яких як раз і є спів під караоке.

Але подібних весіль не так багато, куди частіше в числі запрошених велику кількість гостей, багато з яких взагалі вперше бачать один одного. У цьому випадку караоке може викликати здивування, збентеження і навіть роздратування деяких гостей.

А співати, з великою ймовірністю, зважаться два-три людини, при цьому вони не обов’язково будуть володіти видатними вокальними даними. І алкоголь, незмінно ллється рікою на будь-якому весільному застіллі, тільки погіршить ситуацію.

Але у випадку, якщо молодятам вже дуже хочеться поспівати, є кілька варіантів, як зробити це гідно, нікого не напружуючи і не вибиваючись з програми заходу.

1

Постановка професійного номери

Коли хтось один або обидва з пари добре співають, можна підготувати гарний номер. Наречена може виконати для коханого романтичну композицію, наречений може заспівати коханої пісню власного твору або ж спільне виконання якого-небудь хіта стане сюрпризом для усіх гостей.

Гості також можуть підготувати вокальний подарунок і виконати його як одну із частин свого привітання.

Підготуватися до такої відповідальної справи необхідно заздалегідь: знайти якісну фонограму, обговорити з провідним місце в програмі номери, можливо, навіть записати в студії так званий «плюс» — фонограму з голосами молодят. Співати на банкеті під «плюс» набагато простіше, композиція буде звучати більш професійно, і можна не турбуватися
про хвилюванні і тремтячому голосі.

2

Музичні конкурси у програмі

Прекрасна можливість дати гостям поспівати на банкеті — це включити в програму один або кілька музичних конкурсів. Це може бути вокальний баттл, коли гості розбиваються на команди і виконують композиції по черзі. Переможців можуть визначити молодята або інші гості з оплесків.

Розвеселити гостей допоможе конкурс «АПОЖ», що набрав популярність завдяки передачі «Хороші жарти». Важливо заздалегідь обговорити подібні конкурси з ведучим, щоб він привіз в ресторан всю необхідну апаратуру.

Конкурс «АПОЖ»

Ведучий записує пісню, напетую найголоснішим з гостей, і перевертає її запис (грає від кінця до початку). Інший гість намагається відтворити зворотний пісню по фрагментах, що також записується. Потім фрагменти збираються воєдино, і запис перевертається ще раз. Після її відтворення другий гість намагається відгадати, яка пісня була проспівана. Якщо він не справляється, то інші гості допомагають йому.

3

Караоке для бажаючих

Пам’ятайте, що весілля — це не святе дійство, яке проводиться строго за канонами, перевіреним століттями. Молоді мають право самі вирішувати, що вони хочуть робити у весільний день.

Якщо окремої компанії все-таки хочеться влаштувати караоке на весіллі, саме розумне рішення — залишити це розвага під кінець свята, заздалегідь попередивши про даному заході, щоб гості самі могли вирішити, чи хочуть вони брати участь у цьому «концерті» чи ні.

Взявши до уваги думку гостей і поради провідних, завжди можна знайти оптимальний
варіант, який влаштує всіх.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *