Кращий вік для шлюбу

Шлюб, за визначенням, – це рівноправний союз чоловіка і жінки. Як правило, йому притаманні прагматизм або розрахунок. Люди приймають рішення одружитися, коли не можуть і не хочуть жити один без одного. Саме у такому разі шлюб буде щасливим і довгим.

Звичайно, не існує точного віку, коли потрібно укладати шлюб, все це суто індивідуально. Однак під час прийняття такого важливого рішення варто звернути увагу на деякі вікові особливості людського сприйняття. У різному віці ми по-різному дивимося на світ і на людей, які нас оточують. Хтось готовий до шлюбу в 18, а хто-то в 33.


          Лучший возраст для брака

Ми підготували для вас ключові характеристики шлюбів в різному віці. Хто обізнаний – той озброєний.

Ранні шлюби

Раннім вважається шлюб, укладений у віці до 20 років. Учні старших класів або студенти часто віддаються почуттям з головою і не здатні тверезо мислити. У цьому віці юнацький максималізм підштовхує молодих людей на вчинення ‘героїчних’ вчинків. Світ сприймається в чорно-білих тонах. І якщо любов, то тільки назавжди, а значить, потрібно обов’язково одружитися.

Статистика недобрим до таких раннім шлюбам. Більшість сімей розпадаються вже в перший рік спільного життя. Побутові проблеми, необхідність приймати складні рішення стають важким випробуванням для молодих людей. Далеко не кожна пара здатна подолати їх і зберегти свої почуття.

Однак справедливості заради варто відзначити, що існують пари, які одружилися дуже рано і прожили разом все життя. Вони радше щасливий виняток, що підтверджує правило.


          Лучший возраст для брака

Зрілі шлюби

Вік від 20 до 30 років вважається найбільш оптимальним для укладення шлюбу. В першу чергу, це пов’язано з фізичними особливостями людини. У цей час тіло людини повністю сформувалося, а організм знаходиться на піку своїх можливостей. По-друге, молоді люди психологічно готові до створення сім’ї і навіть відчувають таку необхідність.

Після закінчення навчання та одержання професії, з’являється чітке розуміння того, що ж я хочу в цьому житті. Поряд з досягненням кар’єрних цілей виникає бажання створити сім’ю, завести дітей. Саме наявність всіх перерахованих пунктів і дає людині відчуття самореалізації і задоволеністю свого життя.

У душевних справах зріла людина чітко розуміє різницю між любов’ю, пристрастю і дружбою. Вибираючи свою другу половинку, він не буде покладатися на інтуїцію або швидкоплинні відчуття. Відносини в цьому віці тривалі і перевірені. Шлюби розпадаються набагато рідше і часто є найміцнішими.


          Лучший возраст для брака

Пізні шлюби

Шлюби після 30 років і вище вважаються пізнішими, дуже часто це другі шлюби. Люди в цьому віці досвідчені і добре розуміють, чого хочуть. У процесі пошуку своєї другої половинки така людина буде звертати увагу не тільки на переваги, але і недоліки. Оцінювати партнера по безлічі параметрів. Саме тому пари після 30 не поспішають укладати шлюб. Їм потрібно добре перевірити свої почуття і один одного. Адже права на помилку не залишилося. Проживши разом декілька років і розуміючи, що зусилля по створенню родини увінчалися успіхом, вони можуть прийняти рішення одружитися. І це буде одне з найбільш продуманих і вірних рішень в їх житті.

Шлюби після 50 швидше є духовними, ніж любовними. Вони ґрунтуються на повазі та підтримці один одного. Зазвичай такі шлюби не розпадаються і тривають до самої смерті.


          Лучший возраст для брака

Шлюб – це найпрекрасніше, що може трапитися з людиною. Він допомагає нам знайти мету в житті, випробувати безліч видів любові і більше ніколи не бути самотніми. Не варто боятися укладення шлюбу, але і обов’язково обміркуйте своє рішення. Помилка може на довгі роки вбити у вас бажання відкрити своє серце.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *