Лляна (воскова) весілля – 4я річниця весілля

 

Льняная (восковая) свадьба – 4я годовщина свадьбы

По закінченні чотирьох років спільного життя відзначають Лляну (воскову) весілля. За статистикою до 4х років розпадається велику кількість шлюбів і якщо ваша молода сім’я пройшла цю критичну точку, це гідно поваги. 4 роки весілля відносно невелика і не кругла дата, тому зазначають її зазвичай без будь-якого офіціозу. І вже в четвертий раз матеріал, що символізує річниці весілля стає все міцнішою, як і ваша сім’я. За цей період спільного життя подружжям відкриті всі карти і будь-які прояви рис характеру не є сюрпризом для другої половинки. Так як 4я річниця весілля ще називається Воскової весіллям, то відносини подружжя стають податливими, подібно воску.

 

 

Символ 4й річниці весілля:

Льон – символ міцності і довговічності, ці якості бажані для кожного шлюбу. Ще цей матеріал символізує матеріальний добробут і достаток, т. к. в минулому був досить дорогою тканиною і не кожен міг собі дозволити таку розкіш.

Другий символ 4й річниці весілля – віск. Він символізує надію , добробут і духовну чистоту.

 

 

Льняная (восковая) свадьба – 4я годовщина свадьбы

Квіти 4й річниці весілля:

Герань (інші версії: гортензія).

 

Дорогоцінні камені 4й річниці весілля:

Блакитний топаз, синій циркон (інші версії: шпінель).

 

Колір 4й річниці весілля:

Блакитний, зелений (інші версії: індиго ).

 

Традиції 4й річниці весілля:

Традиції Лляної весілля не вимагають малого вміння дружини в рукоділлі, так як пов’язані в основному з вишивкою постільної білизни та пошиття одягу чоловікові. Кожен вишитий візерунок дружиною символізує кількість уваги і ласки отриманої від чоловіка. Чоловік, зі свого боку, зобов’язаний піднести дружині лляну обновку. Древнім обрядом вважається обсипання подружжя насінням льону, що принесе їм достаток у родину.

Згідно з ще однією традицією, на святковому столі обов’язково повинні стояти воскові свічки. Запалені свічки – це обряд духовного очищення сім’ї.

 

Подарунки на 4 річницю весілля:

  • Льняна постільна білизна, скатертини, серветки;
  • Лляний одяг, головні убори, взуття;
  • Льняний гобелен або картина;
  • Свічки (квіткові або ароматичні);
  • Підсвічники;
  • Лляні фігурки, обереги і амулети.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *