Love is: історія кохання пари, яка подарувала світу ці чудові картинки!

Ви здивуєтеся, але наші улюблені картинки з дитинства, з яких ми вперше дізнавалися про справжнє кохання, несуть в собі набагато глибокий сенс. Художниця чудової серії Love is присвятила ці роботи своєму чоловікові. Їх історія кохання так само неймовірна, зворушлива і пам’ятна, як і створені нею ілюстрації.

Новозеландська художниця-мультиплікатор Кім Гроув мріяла підкорити весь світ. У 19 років вона вирушила в тривалий і захоплюючу подорож, яке через 6 років привело її в Каліфорнію. Тут вона зустріла молодого і привабливого італійця Роберто Касали, який повністю заволодів її серцем.


          Love is: история любви пары, подарившей миру эти чудесные картинки!

Не знаючи, як відкрити свої почуття, сором’язлива художниця висловила їх у малюнку на серветці. Саме тоді маленька крапелька чорнило, перетворилася в милу пухку дівчинку по вуха закохану в симпатичного хлопчика. У 1971 році ця ж дівчинка з’явилася в першому коміксі Кім.

Пізніше Кім і Роберто все ж одружилися. І відбулося це в Новій Зеландії в церкві, де колись вінчалися батьки художниці. Дуже символічно, чи не так…

Свій весільний наряд – вінок з маргариток і довгу вуаль, художниця відобразила на багатьох ілюстраціях серії Love is, ще раз підкреслюючи, що ця щаслива дівчинка – вона сама.

Історія кохання щасливої пари могла б залишитися на сторінках коміксу 1971 року, якби не старання Роберта. Вклавши всі свої сили і сімейний бюджет в розкрутку дружини, він домігся того, що забавні ілюстрації про їх любові стали друкувати в «Los Angeles Times». Пізніше цю хвилю підхопили понад 60 країн світу, друкуючи зображення на сувенірній продукції, плакатах і футболках.


          Love is: история любви пары, подарившей миру эти чудесные картинки!

Відображаючи всі події свого сімейного життя з допомогою простих картинок, Кім розповідала світові про те, що означає любов. Народження дітей, перші труднощі та навіть смерть улюбленого вихованця (Фідо), знайшли своє місце в серії Love is.

Але на жаль, реальне життя внесло свої корективи. У 1975 році у Роберта діагностували страшне захворювання – останню стадію раку. Часу в нього залишилося дуже мало. Кім передала свою справу аніматор Біллу Еспрі, який продовжив створення серії Love is. Через рік виснажливої боротьби за життя Роберт помер. Так з’явилася ілюстрація, де Кім стоїть біля надгробного каменю.


          Love is: история любви пары, подарившей миру эти чудесные картинки!

Художниця важко переживала смерть коханого, і незабаром захворіла сама. У неї діагностували рак печінки та кісток. У віці 55 років Кім померла, залишивши сиротами трьох прекрасних малюків.

Але справа життя закоханих не зникло. Старший син Роберта і Кім керує сімейним спадщиною батьків, а з-під пера ілюстратора Білла Еспрі з’являються все нові і нові забавні картинки. І, звичайно, всі вони підписані ім’ям «Кім».

Ваш Wedding.ua!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *