Мідне весілля – 7я річниця весілля

 

Медная свадьба – 7я годовщина свадьбы

Після закінчення семи років спільного життя відзначають Мідну весілля. Практично у всьому світі число «7» вважається символом удачі. Тому те, що подружжя зустріли один одного і прожили рука об руку сім років, можна розцінювати як саму велику удачу в їх життя або як подарунок долі. Без постійного і ретельного догляду мідь втрачає свій блиск і привабливість, так і подружжя потребують залицяннях один до одного і прояві уваги. Це дуже важливий момент у відносинах і не варто про це забувати, незважаючи на кількість років, прожитих разом. Мідне весілля має другу назву – Вовняна весілля.

 

 

Символ 7й річниці весілля:

Мідь – символ процвітання, щастя і удачі. Це пластичний метал, який може легко приймати будь-яку форму, так і дружини підлаштовуються один під одного, тим самим згладжуючи непорозуміння в деяких моментах подружнього життя.

Другим символом цієї річниці є шерсть, яка символізує комфорт, затишок і тепло. Це необхідні властивості для будь-якого сімейного вогнища.

 

Медная свадьба – 7я годовщина свадьбы

Квіти 7й річниці весілля:

Фрезія (інші версії: гліцинія).

 

Дорогоцінні камені 7й річниці весілля:

Онікс (інші версії: жовтий сапфір).

 

Колір 7й річниці весілля:

Білий і жовтий (інші версії: світло коричневий).

 

Традиції 7й річниці весілля:

Традиція, що бере коріння ще з давніх часів, це обмін мідними монетами. Подружжя дарують один одному ці монети в знак щасливої і довгої любові, яка ,за повір’ям, буде триває поки монета знаходиться у свого власника.

Традиційно гарним подарунком буде мідна підкова, яку слід повісити над вхідними дверима. Цей оберіг буде захищати ваш будинок від зла і приносити щастя і удачу.

 

Подарунки на 7ю річницю весілля:

  • Мідний посуд і столові прилади;
  • Підсвічники, статуетки та сувеніри з міді;
  • Мідна біжутерія та прикраси;
  • Вовняні хустки, рукавички, шарфи, светри;
  • Вовняна ковдра;
  • Ювелірні вироби з оніксом і сапфіром.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *