Marchesa – зірковий бренд двох подруг, квіткова колекція 2017

Ця стаття доступна також українською мовою

Засновниці бренду Марчезе (Маркеса) – дві дівчини, які не хотіли йти стандартної дорогою. Джорджина Чепмен, батько якої володів багатомільйонної корпорацією по виробництву і продажу кави, не бажала йти по його стопах. Вона хотіла займатися тільки модою. Уродженка Лондона, вона закінчила школу мистецтв і дизайну в Челсі. Там вона і познайомилася зі своєю компаньйонкою по успішному бізнесу.


          Marchesa – звездный бренд двух подруг, цветочная коллекция 2017

Обидві дівчини – актриси і моделі, знімалися для найвідоміших марок, наприклад, Head & Shoulders. Компанію Marchesa вони заснували в 2004 році. Вона отримала світову популярність всього через кілька років після відкриття. Бренд назвали в честь Луїзи Казати, маркізи, аристократичним світської левиці.

У 2006 році бренд став фіналістом фонду Vogue, увійшов в почесну десятку Council of Fashion Designers of America – престижної організації Ради Модельєрів. У 2008 році Марчезе прогриміла на весь світ, пошивши приголомшливе весільна сукня для нареченої учасника футбольного клубу Manchester United, футболіста Уейна Руні. Це плаття оцінили в 100 000 фунтів стерлінгів.


          Marchesa – звездный бренд двух подруг, цветочная коллекция 2017

Сьогодні бренд шиє ексклюзивні наряди для зірок, розкішні багато оздоблені весільні сукні. Його шанувальниці – Дженніфер Лопес, Енн Хетуей, Єва Лонгорія та інші знамениті актриси. Але для незіркових наречених теж є чудова новина: ця торгова марка випускає весільні сукні та інший одяг за цілком демократичними цінами. Дочірня компанія називається Notte by Marchesa. Ці сукні не залишать байдужою найвимогливішу наречену.

Нова колекція весна-літо 2017 присвячена вічній темі – квітам. Marchesa представили весільні сукні, прикрашені бутонами квітів з тканини – парчі, шовку і шифону.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *