Мереживна або конвалієва весілля – 13я річниця весілля

 

Кружевная или ландышевая свадьба – 13я годовщина свадьбы

Найзагадковіша з усіх річниць це Мереживна (конвалієва) весілля. Це пов’язано з містичним числом 13, з яким люди асоціюють нез’ясовні речі. Багато хто вважають, що на 13м році спільного життя подружжя починають сваритися з незрозумілих причин, тим самим перевіряється міцність їх шлюбу і сила любові один до одного. Робота з мереживом – справа вимагає тонкощі і прояву терпіння, а це важливі якості для сімейної пари. Конвалія є дуже ніжним рослиною — квітка відцвітає і зникає, але через час квітне знову. Проводячи асоціацію з цією квіткою, подружжя повинні дбайливо ставитися до своїх відносин і пам’ятати, як важливі любов і вірність.

 

 

Символ 13ї річниці весілля:

Мереживо символізує міцно пов’язані узи, терпіння і турботу. Конвалія – ніжність, чистоту і вірності у коханні. Ці два символи характеризують трепетні відносини сімейної пари, які збереглися до 13ти років весілля, незважаючи на життєві негаразди.

 

 

Кружевная или ландышевая свадьба – 13я годовщина свадьбы

Квіти 13ї річниці весілля:

Хризантеми, жоржини (інша версія: мальва ).

 

Дорогоцінні камені 13ї річниці весілля:

Місячний камінь (інша версія: цитрин, око яструба).

 

Колір 13ї річниці весілля:

Фіолетовий, білий (інша версія: смарагдовий).

 

Традиції 13ї річниці весілля:

Традиційно на 13ю річницю, прийнято всією сім’єю посадити біля будинку березу. Вважається, що дерево буде оберегом для дому та сім’ї. Також існує традиція одягати речі з мереживом. Раніше господиня сама в’язала мереживні комірці, скатертини і серветки, в наш час мало хто захоплюється рукоділлям, тому достатньо буде вбратися в одяг з мереживом. Звичайно ж романтичний подарунок від чоловіка – це букет конвалій і фіалок.

 

Подарунки на 13ю річницю весілля:

  • Мереживна одяг, скатертини, серветки;
  • Ювелірні прикраси мереживним дизайном;
  • Мереживну білизну;
  • Кільця з місячним каменем і цитрином;
  • Незвичайні диванні подушки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *