На який надягають палець і носять заручальне кільце

Чимало представниць прекрасної статі считают, що каблучки для заручин можна носити виключно на безіменному пальці правої руки. У цій статті ми спробуємо розібратися, чи так це насправді. На якому пальці носять заручальне кільце в Україні та в інших країнах, які є відмінності й чи істотні смороду.

Що сімволізує обручка

У стародавні часи обручкам надавали набагато більше значення, ніж сьогодні. Цю прикрасу вважали чимось магічним, тім, що об єднує долі. Сьогодні ж заручальне кільце – це атрибут краси. А ще, в залежності від форми, ваги, дизайну, по ньому визначають соціальне становище. Дорогі кільця з платіні і з дорогоцінними каменями можуть собі дозволити лише багаті люди. Авторські екземпляри теж коштують недешево. Щоб отримати такі, потрібно заздалегідь подбати про замовлення у ювеліра.

Стародавні єгиптяни першими завели моду обмінюватися кільцями. Хоча християнства у них не було. Такий обмін позначав, що шлюб освячений древніми сакральними божествами. А вісь римляни носили залізні кільця. Римські ювеліри почали робити їх золотими лише у іншому столітті до нашої ери. У ті часи вважали, що, чим міцніший матеріал, тим міцнішими будуть відносини парі. Робили кільця з кісток або шкіри тварин. Золото і срібло, як сьогодні, дозволяли собі тільки дуже багаті громадяни.

Каблучки з дорогоцінними каменями – особливий вид прикрас. У п’ятому ятнадцятому столітті на заручини дівчині подарували перше кільце з діамантом – до цього було прийнято дарувати золото кільце без каменів. З тих пір мода прижилася. Цей тренд підтримали жінки. Це мало ще й практичне значення: у деяких азіатських народів при розлученні жінка йшла з дому в тому, в чому була. Того дружини намагалися носити на собі побільше золотих прикрас.


          На який палець надягають і носять заручальне кільце

Обручка і характер

А чи знаєте Ви, що те, на якому пальці носять весільну обручку, здатне розповісти про ваш характер багато нового й цікавого?

Зверніть увагу на свої пальці, прикрашені кільцями, і дочитайте цю статтю до кінця. Якщо Ви – правша і вважаєте за краще носити кільце на правій руці, це означає, що Ви задоволені своїм нинішнім становищем. Ну а якщо Ви носите кільце на лівій – хочете кращого для себе.

Колись вважали, що кожному пальцю відповідає певна планета сонячної системи. Якщо людина носити кільце на якомусь із них, то автоматично активізує енергію цієї планети, що впливає на темперамент і характер. Чимало дівчат носять заручальне кільце на великому пальці руки, якому, відповідно до давніми віруваннями, відповідає планета Марс. Це говорити про ті, що людина дуже емоційна і має величезний запас енергії.

Тім, хто вважає за краще носити заручальне кільце на середньому пальці, заздрити не потрібно. Ці люди позбавлені везіння. Винятком може бути тією варіант, якщо Вам вручили родове (отримане у спадок) кільце для заручин. Саме воно допоможе подолати власникові всі труднощі й невезіння.

Ті, хто прагнуть до слави, багатства, вірності, ті, хто любити солодощі й задоволення, можуть носити заручальне саме кільце на безіменному пальці.

Золото кільце, яке носять на безіменному пальці, допоможе людині досягти гарного положення в суспільстві.

Як носять каблучки у різних країнах

В Україні, Росії та Білорусії прийнято каблучки носити на безіменному пальці правої руки. В Європі дівчата носять заручальне кільце на безіменному пальці лівої руки, в тій годину як у нас на цьому пальці зазвичай носять каблучки вдови та розведені жінки.


          На який палець надягають і носять заручальне кільце

Що потрібно зробити в день весілля

Дівчата можуть носити заручальне кільце на тому ж пальці, де буде красуватися обручка після реєстрації в РАЦСі. Але не забудьте зняти у день весілля заручальне кільце, оскільки не прийнято, щоб у такий день у дівчини були на руках інші прикраси, крім каблучки. Після весілля Ви можете носити заручальне кільце разом з обручкою – на тому ж пальці, якщо це дозволяє його форма, і якщо кільця не будуть вам заважати.

У багатьох сім’ї ях прийнято після весілля прибирати заручальне кільце в коробочку або скриньку, а потім у далекому майбутньому передати прикрасу дітям і онукам. Але за умови, що Ваше весілля пройшло успішно, і шлюб виявився вдалим.

Звичайно, можна й не знімати кільце зовсім, продовжуючи носити, а вісь на якому саме пальці – ми Вам вже розповіли.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *