Наречена-квітка у новій колекції MARCHESA BRIDAL ВЕСНА-ЛІТО 2019

Нова весняно-літня колекція від MARCHESA BRIDAL виконана з масивних і важких тканин білого кольору. Саме з їх допомогою дизайнерам вдалося створити неймовірні форми і красиві складки на спідниці. Це і стало родзинкою і головною темою колекції MARCHESA BRIDAL ВЕСНА-ЛІТО 2019.


          Невеста-цветок в новой коллекции MARCHESA BRIDAL ВЕСНА-ЛЕТО 2019

Так само як і більшість світових брендів сукні марки MARCHESA BRIDAL мають глибокий виріз і відкривають шию і плечі. Класичний фасон робить акцент на талії і спадає пишною спідницею в підлогу. Це дозволяє будь-якій нареченій приховати недоліки фігури, здаватись тендітною і стрункою.

У колекції представлено сукні з корсетом і двошаровою спідницею. Перший шар довжиною до самої підлоги, другий – до середини коліна. Цей наряд повторює форму квітки і виглядає просто карколомно. Верхні шари спідниці і корсета зроблені з тонкого шифону, який прикрашена ніжним мереживом. Нижній шар сукні являє собою більш щільний матеріал, завдяки якому наряд тримає форму, а складки спідниці не обвисає. Це найкраще весільне плаття виглядає з підібраним волоссям і без фати.


          Невеста-цветок в новой коллекции MARCHESA BRIDAL ВЕСНА-ЛЕТО 2019

Дизайнери також створили повністю мереживне плаття для ніжних наречених. Воно більш закрите зверху, з коротким рукавчиків. Матеріал – чисте і неймовірно тонке мереживо, яке огортає весь наряд і довгою спідницею спадає в підлогу. До нього на додаток йде така ж мереживна фата, яка візуально продовжує сукню.

Безумовно, родзинкою колекції MARCHESA BRIDAL ВЕСНА-ЛІТО 2019 стала сукня з силуетом троянда. Білосніжний атлас покладений красивими хвилями, які немов пелюстки троянди укутують наречену від ліфа і до самої підлоги. Унікальна технологія крою дозволяє спідниці тримати форму квітки і не опускатися. Цей наряд блищить і переливається під сонячними променями і виглядає легко. Плаття краще всього носити без фати, так як воно саме по собі твір мистецтва.


          Невеста-цветок в новой коллекции MARCHESA BRIDAL ВЕСНА-ЛЕТО 2019

Нова колекція MARCHESA BRIDAL дійсно нагадує нам весну. Практично в кожному сукню ми можемо побачити той чи інший квітка, який ніколи не зів’яне. У такій сукні весняна і літня наречена будуть цвісти всіма барвами й випромінювати тепло.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *