Незвичайне Пропозицію Руки і Серця Дівчині

Ідея пропозиції, про яку піде мова, відносно проста в реалізації, але все ж зажадає від вас серйозної підготовки, організації та окремих фінансових витрат. Головним чином вам будуть потрібні люди. Багато людей. Чим більше, тим краще.

Крім того, якщо ви захочете зняти на відео весь процес, то разом з видеографом вам належить обговорити як і з яких точок буде вестися зйомка максимально непомітно для вашої майбутньої нареченої. З іншого боку, навіть якщо вона і помітить, що хтось знімає происходяще, ваша друга половинка гарантовано оцінить оригінальність ідеї та її подачу, а ефект захоплення змазаний не буде.

Отже. У чому суть ідеї. Ви пропонуєте дівчині погуляти з якої-небудь гарної і, головне, жвавій вулиці Москви. Наприклад, Арбату. Йдете, спілкуєтеся і раптом несподівано зовсім незнайомий зустрічний чоловік дарує вашій дівчині троянду (можете обрати будь-який інший квітка). Вона здивована, але троянду візьме. Приємно ж. Та й ви не будете проти. Далі більше. Ви йдете далі. Назустріч вам з трояндою з’являється і дарує її вашої дівчині ще один чоловік. Потім ще. Ще, ще і ще. Дівчина в шоці.

В руках уже величезний букет, який важко утримати. От як раз в той момент, коли кольорів вже достатньо, останній йде вам назустріч людина дасть вам у руки коробочку з кільцем, і ви зробите пропозицію.

При цьому це може бути і не коробочка зовсім, а, наприклад, кільце на подушечці. Крім того, кінцівку можна зробити інший. Фінішем може бути не людина з кільцем, а якась точка на вашому маршруті, в кінці якої буде щось відбуватися.

Наприклад, ви дійдете до ресторанчика, де сядете за столик і заздалегідь попереджений офіціант винесе вам колечко. Або кінцевою точкою буде морозивник (якщо ваша дівчина любить морозиво), який дасть вам морозиво оздоблене кільцем. Можливо, вам допоможуть артисти оригінального жанру, які ефектно піднесуть кільце.

Загалом, подумайте, що любить ваша дівчина і постарайтеся використовувати це у фіналі вашої пропозиції.

Важливо відзначити, що всі дарувальники троянд повинні йти слідом за вами. Оскільки, коли ви зробите пропозицію одного з помічників належить потримати квіти, а іншим — зіграти роль щасливої публіки, яка підтримає вас оплесками, створивши тим самим ефект масштабності, ефект свята.

І на закінчення. Обов’язково відпрацюйте механіку процесу, тобто проведіть репетицію, щоб зрозуміти, який шлях ви пройдете і з якою інтенсивністю повинні зустрічатися люди з трояндами, щоб процес пропозиції не затягнувся, а виглядав енергійно, ефектно і забавно.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *