Обручки з кольорового золота: оригінальний виріб на століття

Обручка – той символ і аксесуар, який ми вибираємо на все життя. На відміну від підвісів, сережок або декоративних колечок, це прикраса міняти не прийнято, тому до його вибору слід підійти з особливою ретельністю і увагою.

Традиційно у виготовленні обручок використовується три метали: срібло, платина і золото. Кільця зі срібла є самим бюджетним варіантом, ці вироби мають багато дизайнів, але не зносостійкі, схильні до деформацій. Та й срібні вироби з дорогоцінними каменями – скоріше рідкість, яка ще не підтвердила свою практичність. Платина – благородний метал, міцний і зносостійкий, відмінно поєднується з дорогоцінними каменями, іншими металами і підходить до будь-якого кольору шкіри. Єдине ‘але’ – дуже висока вартість і якась примхливість металу. Платина потребує дбайливого догляду і турботи, для продовження життя і сяйва. У зв’язку з цим, більшість молодих пар вибирають обручки з золота. На щастя, цей метал може задовольнити запити не тільки консерваторів, але і тих, хто шукає щось незвичайне і креативне. Дизайнерські обручки поєднують в собі традиції і сучасність, комбінації золота в різних техніках і незвичайні камені-вставки.


          Обручальные кольца из цветного золота: оригинальное изделие на века

Яким буває золото?

Всі ми звикли до того, що золото – це метал червонувато-жовтого кольору, який використовують для виготовлення більшої частини ювелірних прикрас. Однак, на сьогодні все популярнішими стають вироби зі сплавів і сполук цього металу, адже вони поєднують в собі міцність і розкіш золота, при цьому дивуючи своїм незвичайним зовнішнім виглядом. Залежно від кольору лігатури (метал в сплаві), золото може бути: червоного (добавка міді), жовтого (срібло), зеленого(кадмій), сірого(срібло і сталь), синього (залізо і нікель), бурого (мідь, паладій, срібло), рожевого (мідь), чорного, пурпурового/фіолетового (алюміній) кольорів.

Оригінальні обручки стануть пам’ятним символом Вашої любові, який, без сумніву, буде привертати увагу. А вибравши дизайнерське обручку, продемонструє Вашу фантазію і статус. Не варто переживати з-за наявності в сплавах лігатур, чисте золото – дуже крихкий і м’який метал, тому що добавка міді або срібла як раз і продовжують життя виробу.


          Обручальные кольца из цветного золота: оригинальное изделие на века

Кольорове золото в колекціях ювелірних будинків

Останні роки, ювелірні будинки випускають обручки класичної форми, але незвичайного кольору, або навпаки – жовте золото може бути оброблено особливою технікою або містити незвичайний орнамент. Наприклад, ювеліри Baraka пропонують молодятам обручки з комбінацій золота зі вставками білих і чорних діамантів: білого з жовтим або чорного з червоним: розкішний і аристократичний варіант. Дім Cartier злив воєдино рожевий, білий і жовтий метал, створивши легендарне обручку ‘Трініті’, прихильниками якого стали багато світових зірок. Варто зазначити, що, крім незвичайного дизайну, кільця з комбінацій золота ще й дуже практичні – Вам не доведеться все життя підбирати прикраси під однотонний колір обручки! Для тих, хто любить блищати, але з якихось причин не хоче купувати комбінацію, існує обручка від Zanсan складна шинку якого прикрашений розсипом з смарагдів, сапфірів і рубінів.

Вибір за Вами! Нехай обручки радують Ваші серця і нагадують про той день, коли серця злилися воєдино!

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *