Обручку з характером: 3 особливих українських бренду

Звичайні золоті кільця давно перестали дивувати. Креативні молодята прагнуть прикрасити безіменні пальці новинками, яких немає ні у кого. Але хіба бетонне, кільце-головоломку, асиметричний авторський шедевр або обручку з інтимно-особисте, вугільно-чорним написом по платині купиш в ювелірному магазині? Ні за що. Зате їх можна замовити у цих трьох українських ювелірних компаній.

JewelryFashionArt: стильно і высокотехнично

Рік старту – 2007

Фішка компанії JewelryFashionArt – ніякого масового виробництва. Всі обручки виготовляють тільки під замовлення. Над ними працюють дизайнери і ювеліри. Кільця інкрустують камінням і перлами, наносять тонкий родирующий шар, який робить метал міцніше і міцніше. Продумують чеканку і комбінують метали.


          Обручальное кольцо с характером: 3 особых украинских бренда

Хочете вийти заміж в обручці своєї бабусі? Його відреставрують з застосуванням самих сучасних технік: покриття рутенієм для глибокого чорного кольору або позолотою – для загадкового медового блиску. Лазерна шліфовка залишить на внутрішній стороні незабутній слід: дату весілля або чарівне слово любові, відоме тільки вам обом.


          Обручальное кольцо с характером: 3 особых украинских бренда

Ще одна родзинка – майстри поєднують секрети ручної обробки весільних прикрас з високоточною сучасною технікою. Виходить весільне кільце чудний краси, виготовлене за унікальним авторським проектом. Воно не боїться подряпин, виконане у особливій колірній гаммі і може мати яку завгодно форму. Наприклад, ангела, стискати кільце пухкими пальчиками або сплячого в серпі місяця немовляти.

Filatovich: особисто від глави компанії

Рік старту – 2009

Сім років пройшло з тих пір, як натхненник і засновник компанії Станіслав Філатович зробив свою першу підвіску. Просто не знайшлося ювеліра, здатного виконати його авторську задумку. З цього почалася історія бренду Filatovich. З важливим і незвичайним відмінністю від інших: всі ескізи обручок глава компанії робить особисто. Потім в хід йде майстерність дизайнерів і ювелірів.


          Обручальное кольцо с характером: 3 особых украинских бренда

З нареченим і нареченою обговорюють кожну деталь виробів. Потім створюють майстер-моделі і після узгодження – 3D моделі обручок. На цьому етапі ще можна передумати і внести зовсім інше бачення характер кільця. Головне – щоб воно ‘розуміло’ свого власника. Це найважливіший секрет творчості, відкритий Станіславом.


          Обручальное кольцо с характером: 3 особых украинских бренда

Тут можна замовити кільця в двох стильових напрямках: модерн і класика. На компроміс з іншими стилями компанія не йде ні за які гроші. Навіть якщо замовлення дуже великий. Що ще раз говорить про те, що з вами працюють не заради грошей. А значить, і підсумок буде не комерційним, а любовно втіленим.

WickerRing: розгадай загадку

Рік старту – 2010

Кільця-головоломки – унікальна задумка, якої немає більше ні в одній компанії і країни СНД. Їх можна розібрати на скільки завгодно частин, від двох до сімнадцяти. І знову зібрати воєдино. Хто з вас або ваших друзів випробував на собі таке задоволення – використовувати обручку як виклик логіки і кмітливості? Проковтнути його разом з тістечком не вважається.


          Обручальное кольцо с характером: 3 особых украинских бренда

Обручки від WickerRing – єдині і неповторні. Їх роблять виключно вручну. Кожне кільце несе власну енергетику та відображає приховані грані особистості власника. Але найважливіше – навіть не ексклюзивні матеріали. Емоція – ось головний матеріал для роботи.


          Обручальное кольцо с характером: 3 особых украинских бренда

Хочете обручку з бетону? Будь ласка. Срібло або золото в немислимих переплетеннях і поєднаннях? Відмінна ідея. Дизайнерські вироби з карбону, титану або рідкісної породи дерева? Команда майстрів WickerRing з повагою і захопленням візьме саму божевільну ідею, запропонує свою, ще більш навіжену, і негайно візьметься за її виконання.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *