Оформлення весілля в морському стилі

Для якої ще тематики можна зробити такий незвичайний декор, як для весілля в морському стилі? У вас є безліч варіантів. На відміну від інших стилістичних рішень, які не відразу ідентифікує посвячений у тонкощі декору, морське оформлення розпізнається з першого погляду. Воно налаштовує на романтичний лад, викликає безліч асоціацій: про пригоди в океані, захоплюючих книг, прочитаних в дитинстві, кораблях, піратів, скарби і смачної середземноморської кухні. Це-величезне поле для експериментів.

Вибираємо місце для весілля в морській тематиці

Локація сама по собі визначає атмосферу і настрій гостей. А якщо до неї підібрати ще гідне оформлення, відчуття будуть непередаваними. Допоможіть гостям відчути море з першого погляду. Занурте їх у підводний світ або надішліть на піратський корабель – все це можна влаштувати, якщо майстерно зробити декор.

Ось які місця відмінно підходять для весілля в морському стилі:

 • теплохід або катер;
 • яхта або невеликий кораблик;
 • катання на човнах;
 • плавучий ресторан.

Дуже добре використовувати берег моря і піщаний пляж – враження від свята будуть повними. Незабутню атмосферу створять намети, будиночки або курені на березі моря. Їх можна поставити також в ресторанно-готельному комплексі: зазвичай там і ліс, і водойму, наприклад, озеро.


          Оформление свадьбы в морском стиле

Гарну атмосферу створить також рибний ресторан: тут і відповідне меню, і елементи оформлення вже є:

 • плавальні кола;
 • якоря;
 • дерев’яні штурвали;
 • елементи корабля або човна.

Піратське весілля, тематика Карибського моря або вечірка моряків з відповідними костюмами і атрибутами стануть незабутнім видовищем для гостей. Смугасті мотиви в одязі і прикрасах, морські мотузки, прапори відразу створять потрібний настрій.

Одяг

Одязі на морський вечірці варто приділити особливу увагу. І якщо для дорослих можна зшити піратські вбрання або одягнути наречену з нареченим в тільники або спорудити вбрання в стилі ‘Пірати Карибського моря’, то як одягнути дітей? З задоволенням підкажемо вам, що українська компанія Sigi в цьому році випустила спеціальну морську колекцію для дівчаток і експериментальні моделі для хлопчиків. В цьому одязі діти будуть неперевершені! А у батьків відпаде необхідність щось придумувати і шити на замовлення.


          Оформление свадьбы в морском стиле

Морські аксесуари на весіллі

Якщо у вас запланована весілля в морському стилі своїми руками, ви без праці зможете зробити аксесуари самі, а частину – замовити. Ці деталі, здавалося б, невеликі, мають величезну роль у створенні атмосфери. Це можуть бути особливі тканини з хвилями і якорями, стрічки з морською тематикою, щільні мотузки і канати в якості декору, ліани, пісок, мушлі, розсипані по підлозі або в певних місцях.

Черепашки для обручок

Дуже цікавий аксесуар для морської весілля. Замість подушечок для кілець – черепашки, застелена м’якою тканиною, щоб кільця не подряпалися. Ні в когось на весіллі не буде таких! Звичайні подушечки теж можна декорувати вишитими рибами, восьминогами, морськими хвилями і перлинами.

Шампанське та келихи

Їх обв’язують красивими стрічками, а етикетки з фото молодят теж можна зробити в морській тематиці. Наприклад, в рамці з морських зірок або інших водних мешканців.

Прикрашання столів

Дуже незвично виглядають на столах акваріуми з рибками. Гостям неодмінно сподобається. Правда, вони будуть займати місце, та й вода потрібна свіжа, чиста, але протягом одного вечора таке цілком можна влаштувати.


          Оформление свадьбы в морском стиле

Свічки і свічники

Це неймовірно романтичні аксесуари, особливо якщо ви проводите весілля на березі моря або океану, та ще й увечері. Якщо немає свічників з морськими звірами або рибами, підійдуть прозорі келихи або банки з кольоровим піском або розсипом красивих черепашок.

Картки гостей

Розсадочні картки теж можуть дивувати. Ви можете зробити їх з нанесенням малюнка карти скарбів, піратських сувоїв або навіть у вигляді корабликів. Гості з задоволенням будуть розглядати таку картку і точно визначать, де їм сісти.

Ви можете придумати весілля в морській тематиці самі. Напевно знайдеться місце творчому польоту думки і фантазії.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *