Оформлення весілля в стилі ‘Зимова казка’

З наближенням зими багато пар починають замислюватися, який стиль краще всього підійде для весілля в цей час року. Висновок, який напрошується сам, – оформлення весілля в зимовому стилі. Але що ми знаємо про організації подібного торжества, крім того, що воно має відбутися взимку?

Якщо Ви теж шукаєте інформацію, щоб підготувати весілля в стилі ‘Зимова казка’ на вищому рівні, тоді ця стаття допоможе Вам у цій нелегкій задачі.

Оформлення залу в стилі ‘Зимова казка’

Зимова весілля в стилі казки – це не тільки білий колір, але і велика гамма зелених і блакитних відтінків. Для прикраси столів відмінно підійде ялина і сосна в поєднанні з будь-якими квітами. Також пам’ятайте про свічках, вони допоможуть наповнити бенкетний зал теплом і світлом. Створити справжню казку і чари можна за допомогою звичайних світяться гірлянд, їх колір теж може бути різним. Блакитні і білі лампочки підсилять відчуття зими і снігу, а жовті – принесуть сонячні промені. З їх допомогою у вас вийде створити цілі світяться стіни. Це також відмінний варіант для фотозоны.


          Оформление свадьбы в стиле ‘Зимняя сказка’

Щоб втілити в життя весілля в стилі ‘зимова казка’, можна використовувати прикраси зі звичайного паперу. Саме такий декор є новинкою і користується популярністю на весільному ринку. Багато виготовляють паперовий декор своїми силами. Але існують також і спеціальні майстерні, які готові зробити його за вас. Звичайно, ця послуг обійдеться трохи дорожче. Тим не менш, паперова казка буде виглядати по-справжньому повітряної і сніжно-білою, а декорування залу не займе багато зусиль і часу.

Оформлення виїзної церемонії

Одним з варіантів виїзної церемонії в стилі ‘Зимова казка’ є створення засніженого лісу прямо в залі. Ви можете використовувати штучні дерева або натуральні рослини в горщиках.

Відмінно підійде ялина або звичайні гілки від будь-якого іншого хвойного дерева. Їх можна задекорувати, пофарбувавши в білий колір або з допомогою штучного снігу.


          Оформление свадьбы в стиле ‘Зимняя сказка’

Розставте стільці для гостей уздовж дерев, і вони опиняться в центрі справжнього лісу. Для пар, які не бояться експериментувати, можна провести виїзну церемонію під відкритим небом, зі справжнім снігом. Однак запасіться теплим одягом та ковдрами для всіх гостей. Така церемонія не повинна бути занадто довгою, гості можуть замерзнути.

Весільний наряд нареченої

Весільний наряд нареченої взимку складно уявити без білосніжною і теплою шубки. Вона буде не тільки красивим доповненням до сукні, але і добре зігріє наречену. Ідеально підійде до образу снігової королеви витончена діадема або гілочка з намистин вплетена в зачіску. Варто також звернути увагу на макіяж нареченої. Він не повинен бути занадто яскравим. Краще всього підійдуть холодні, світлі відтінки тіней і спокійний природний тон для обличчя.


          Оформление свадьбы в стиле ‘Зимняя сказка’

Костюм нареченого для весілля ‘Зимова казка’

Для нареченого відмінним варіантом стане білий костюм з блакитний (чи іншого кольору) сорочкою. Для тих же, хто віддає перевагу класичний варіант костюма темних відтінків, варто доповнити образ відповідними аксесуарами (бутоньєрка з хвої, краватка або метелик в колірній гамі весілля). І пам’ятайте про головне, весільну сукню нареченої і костюм нареченого повинні ідеально поєднуватися разом.

Нехай ваша ‘Зимова казка не закінчується весіллям, а триває довгі роки, як і сама любов.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *