Олов’яна (рожева) весілля – 10я річниця весілля

 

Оловянная (розовая) свадьба – 10я годовщина свадьбы

Десятий рік шлюбу є одним з основних ювілеїв для сім’ї і носить назву Олов’яне весілля. Проживши стільки часу разом у пари з’являється взаєморозуміння і здатність цінувати відносини. Подібно олову подружжя стають більш податливими і поступливими. Період притирання закінчений і тепер, чоловік і жінка розуміють один одного без слів і навчилися просто жити разом, долати всі негаразди, радіти успіхам. Олов’яна (рожева) весілля – це перша кругла дата, і якщо ви змогли зберегти свій шлюб, то обов’язково відсвяткуйте це подія!

 

 

Символ 10ї річниці весілля:

Олово — піддатливий матеріал і ця властивість характеризує подружню пару з 10-тирічним стажем. За прожиті до Олов’яної весілля роки, шлюб був зігнутий життєвими негараздами, але все-таки не порушив своєї цілісності відносин. В даний період олово характеризує його гнучкість і надійність. Також символом 10ї річниці весілля є троянда, що позначає любов і пристрасть, які не налякати життєвими перешкодами (шипами). З роками почуття подружжя міцніють і вони розуміють, що любов допомагала все це час створити успішну сім’ю.

 

 

Оловянная (розовая) свадьба – 10я годовщина свадьбы

Квіти 10ї річниці весілля:

Роза (інша версія: нарцис).

 

Дорогоцінні камені 10ї річниці весілля:

Алмаз або синій сапфір (інша версія: чорний онікс).

 

Колір 10ї річниці весілля:

Срібний або синій (інша версія: світло-жовтий).

 

Традиції 10ї річниці весілля:

Традиційно на ювілей Олов’яної весілля запрошують свідків, які були на вашому весіллі. Гості дарують букети троянд і подарунки в рожевих і червоних тонах. Чоловік, згідно традиції, носить у кишені піджака олов’яну ложку, а ввечері кладе її під подушку, так вийде амулет на щастя. У сучасному світі поширено дарувати дружині 11 троянд (десять червоних троянд – символ прожитих років і одну білу – символ щасливого і світлого майбутнього) і ювелірні прикраси з діамантами і сапфірами. Дуже красива і романтична традиція обсипати ложе пелюстками троянд.

 

Подарунки на 10ю річницю весілля:

  • Вироби з олова та алюмінію;
  • Старовинні іграшки з олова;
  • Посуд, свічники, сувенірна зброя декороване оловом;
  • Шахи з фігурками з олова;
  • Бра, світильники, лампи з елементами з олова;
  • Пивні кружки, фляги і з олова;
  • Дзеркальце в олов’яній оправі;
  • Ювелірні прикраси з діамантами;
  • Пляшка червоного або рожевого вина;
  • Сувеніри, постільна білизна в рожевих і червоних тонах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *