Pamella Roland: маркетолог, яка стала кращим у світі дизайнером

Ця стаття доступна також українською мовою

Американка Памела Роланд навіть не думала підкорювати світ моди. Після закінчення Мічиганського університету близько десятиліття вона займалася маркетингом і PR. Швидше за все, поштовх до нового напрямку дала Японія – дивовижна і екзотична країна. Памела жила і працювала там у Національній художній галереї. Як директор по зв’язках з громадськістю вона підтримувала місцевих художників і дуже тісно контактувала з дивовижним мистецтвом живопису.


          Pamella Roland: маркетолог, которая стала лучшим в мире дизайнером

Приїхавши з Японії, Памела заснувала власний модний будинок і дала йому своє ім’я. Сьогодні немає жодної знаменитості, яка не замовила б сукню у Памели. Її прихильниці і покупця – Дженніфер Гарнер, Єва Лонгорія, Анджеліна Джолі та інші світові зірки.


          Pamella Roland: маркетолог, которая стала лучшим в мире дизайнером

У 2002 році в Нью-Йорку побачила світ перша колекція неймовірних суконь від Pamella Roland. І відразу ж отримала престижну нагороду, про яку мріють багато дизайнерів і кутюр’є: Gold Coast. Глядачі і фахівці відразу ж оцінили елегантність, незвичність і яскравість тканин креативної Памели.


          Pamella Roland: маркетолог, которая стала лучшим в мире дизайнером

Жіночність, сила духу і особливий стиль – так характеризує сама засновниця модного дому свої моделі. Сьогодні вони представлені в багатьох країнах. У мережевих бутиках. А сама Памела у 2010 році увійшла до Ради дизайнерів моди, заснований в США.


          Pamella Roland: маркетолог, которая стала лучшим в мире дизайнером

Колекція сезону 2016-2017 вийшла особливо творчої. Це гра з різною фактурою тканини, складними відтінками, експерименти з нестандартним кроєм. На тижні моди в Нью-Йорку, яка нещодавно завершилася, були представлені витончені вбрання від модного будинку Pamella Roland. Велика кількість бахроми і блискіток стало родзинкою колекції.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *