Перший секс. Три кроки до першого сексу

Не існує чіткого поняття, коли саме варто починати інтимне життя. Все дуже індивідуально і залежить від фізичного та психічного розвитку. Проте медики і психологи в один голос заявляють про те, що до 16 років людина не здатна усвідомити відповідальність, яка лягає на його плечі з першим сексом і швидше за все, отримає негативний досвід. Це може позначитися на вас навіть через роки і принести шкоду новим відносинам.


          Первый секс. Три шага к первому сексу

Дуже важливо, перш ніж зважитися на перший секс, ретельно зважити всі за і проти. Рішення має бути обопільним. Не варто займатися сексом з метою утримати хлопця або довести батькам, що ви вже дорослі. Задоволення такі відносини не принесуть. Пам’ятайте про те, що секс це лише частину відносин між чоловіком і жінкою і перш ніж приступити до нього варто дізнатися один одного краще. Як би банально це не звучало, але ейфорія від перших відносин може затьмарити розум. А в юному віці все здається глобальним і на все життя.

Коли ви тільки починаєте зустрічатися, ваш супутник може здаватися ідеальним. Ви не помічаєте недоліків, різниці у поглядах або навіть не зовсім щирі наміри. Недосвідченому людині важко відразу визначити це любов або закоханість. А між цими двома почуттями величезна різниця.

Ми пропонуємо вам скористатися декількома підказками, щоб зрозуміти свої почуття:

Час – це кращий фактор, для перевірки справжніх почуттів. Дайте собі кілька місяців, перш ніж зважитися на інтимну близькість. Іноді це може врятувати вас від фатальної помилки.

Спілкуйтеся зі своїм партнером щоб зрозуміти, чи є у вас спільне майбутнє, і чи дійсно ви однаково розумієте суть відносин.

Подивіться на вашого обранця з боку, об’єктивним поглядом. Можливо, варто запитати думку у того, кому ви дійсно довіряєте.


          Первый секс. Три шага к первому сексу

 

Готуйтеся разом до першої близькості. Обговоріть всі деталі і не забудьте засобах захисту. Нехай ваше рішення буде усвідомленим і серйозним.

Дійсно, зважитися на перший секс іноді буває не просто і зовсім не важливо скільки вам років, 16 або 22. Адже тут мова йде не про вік, а про готовність до такого роду відносин. Саме тому ми підготували для вас 3 головних кроку до першого сексу.

Крок 1. Правильне місце

Перший секс запам’ятатися вам на все життя, і мова йде зовсім не про фізичних відчуттях. Навіть через багато років ви будете згадувати першого сексуального партнера і всі найдрібніші деталі вашої близькості. Виберіть те місце, про яке вам буде приємно пам’ятати. Там повинно бути зручно, тепло і затишно. У такій ситуації ви, швидше за все, будете почувати себе некомфортно й ніяково, тому напівтемрява, освітлений сяйвом свічки, і пелюстки квітів додадуть вам впевненості у правильності рішення.

Крок 2. Правильна людина

Цей крок означає, що ви обираєте людину, яка назавжди залишиться у вашій пам’яті. Навіть якщо ви розлучитеся через багато років, саме перший сексуальний партнер стане для вас мірилом всіх наступних. З ним ви будете порівнювати, навіть якщо дуже не хочете цього. Тому відкладіть емоції і фізичний потяг убік і дайте відповідь на головне питання: «чи я Хочу віддати цій людині частинку своєї душі». Якщо ви анітрошки не маєте сумніви, тоді ваш вибір правильний.


          Первый секс. Три шага к первому сексу

Крок 3. Правильний час

Як ми говорили раніше, не існує правильного і неправильного часу для першого сексу. Тому вам самим доведеться визначити свою готовність до близькості. Варто пам’ятати про те, що фізично дівчата і хлопці розвиваються неоднаково. Перші дорослішають швидше, але цей процес відбувається плавно. Саме тому потреба в сексі у них набагато менше. Хлопці ж дорослішають дуже різко, у них вирують гормони і виникає потреба розрядити сексуальну напругу. Прислухайтеся до свого тіла, що воно вам говорить? Врахуйте той факт, що приступивши до статевого життя занадто рано, ви швидше за все не відчуєте сексуального задоволення. Такі моменти з’являються з часом.

Найголовніше, що ми хочемо побажати всім парам, які зважилися на першу близькість, це безпека. Охороняйтеся і бережіть себе.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *