Планування весілля: 5 головних питань

Отже вам зробили пропозицію!

Планирование свадьбы: 5 главных вопросов

Ви прошепотіли або прокричали заповітне «Я згодна», і ось вже пора починати підготовку до весілля. Адже думки про те, як і де відсвяткувати настільки важлива подія, відразу ж починають крутитися в голові.

Разом з майбутнім нареченим вам в першу чергу треба обміркувати 5 головних питань, про які розповімо в цій статті.

1

Який вибрати стиль і тематику весілля?

Класичні весілля — коли наречений в чорному, наречена — в білому, гості — ошатні, безсумнівно поки що залишаються поза конкуренцією. Однак все частіше майбутнім дружинам хочеться внести незвичайність у цей захід. Чому б не вибрати свій стиль і тематику весілля?

Але перш розглянемо відмінність цих понять. Стиль весілля може бути, наприклад, сільським або еко. За тематикою весілля може бути морський, музичної, з улюбленого фільму, по мультику і т. д.

Наприклад,

Ви можете зробити музичну весілля в стилі кантрі. Тоді бенкет треба влаштувати в дерев’яному будинку або на вулиці, для частування приготувати нехитрі страви з натуральних продуктів. Вбрання нареченого і нареченої теж повинні бути простими і з натуральних тканин. А як декор столів та весільного простору можна використовувати нотки, вирізані з паперу. Зробити Торт у вигляді музичного інструменту, як і запрошення на весілля, надіслані гостям.

У відповідності зі стилем і тематикою весілля вам доведеться далі підбирати місце проведення банкету, наряди і декор для весільного столу, розраховувати кількість запрошених гостей.

2

Ваше весілля буде великою або маленькою?

Важливе питання планування весілля — її розмах.

Хочете ви запросити 100 осіб чи вважаєте, що і 20 вже багато? Нареченому і нареченій необхідно взаєморозуміння в цьому питанні, тому що нерідко буває так, що наречена хоче запросити абсолютно всіх подружок і родичів з далеких міст, а нареченому хочеться бачити лише двох-трьох нерозлучних друзів.

Але не тільки бажанням майбутніх подружжя визначається кількість запрошених гостей. Важливо і те, скільки грошей вони можуть і готові витратити на подію.

3

Кого внести в список гостей?

З попереднього пункту логічно випливає третє питання — кого запросити на весілля?

Звичайно, якщо ви вирішили, що буде присутня людина 100-150, то список гостей можна складати, практично не замислюючись. А якщо запрошених буде всього 30? Ось тут нареченого з нареченою часто чекають тривалі обговорення і багаторазове переписування списку. Головне, пам’ятайте про те, що це тільки ваше свято. І зовсім не обов’язково запрошувати двоюрідну тітку тільки тому, що ваша мама давно з нею не бачилася.

4

Де провести святковий банкет?

Гарний зал ресторану або кафе? Може, намет, який можна встановити в парку, де ви познайомилися? Турбаза або лісова галявина?

Варіантів безліч. Вибір місця для весілля буде залежати від стилю і тематики, які ви вибрали, а також від того, скільки гостей ви вирішили запросити. Банкетний зал навряд чи вмістить сотню гостей, а ось у наметі вони розташуються цілком комфортно.

До речі, якщо на етапі складання списку гостей ви раптом вирішили, що взагалі нікого не хочете запрошувати, крім батьків і парочки найближчих друзів, можливо, варто взагалі полетіти в іншу країну? До весільних емоціями додасться радість від подорожі і зміни обстановки.

5

Які обручки вибрати?

Де проходило весілля, що б ви наділи і кого б не запросили, вам обов’язково знадобляться обручки.

Прихильники класики напевно зупинять вибір на гладких золотих кільцях, але можна підібрати щось по-справжньому оригінальне — кільце, яке стане улюбленим аксесуаром і яке ніколи не захочеться знімати.

Коли ви приймете спільне рішення з приводу цих п’яти головних питань, вам належить спокійно приступити до підготовки, під час якої дуже допоможуть наші ідеї та поради, фотографії реальних весіль, статті та майстер-класи, колекція фото за кольорами. Удачі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *