Поради по прикрасі весілля

Весілля є одним з найважливіших днів у житті багатьох людей, і не дивно, що багато наречених особливу увагу приділяють дизайну та оформлення цього свята. У прагненні зробити цей день унікальним, багато хто хоче підкреслити свою неповторність за допомогою прикрас сукні і будь-яких доповнень до свого образу. Правильність вибору прикрас і декору грають величезну роль в організації такого важливого дня, який ви завжди будете згадувати з ніжністю.
 

Кілька порад по прикрасі і декорування весілля.

 

1. Визначте стиль або тему для вашого весілля. Це допоможе вам у подальшому виборі прикрас та елементів декору. Весільне плаття є невід’ємною частиною краси цього свята, тому воно повинно бути в заданому стилі і тематики. Не забувайте, що для великого офіційного заходу вам може знадобитися набагато більше часу, грошей і сил (а може і допомога професіонала) для весільних прикрас, ніж для святкування маленькою компанією десь на пляжі.

2. Розгляньте колірні схеми, які допоможуть вам зв’язати все воєдино. Квіти, сукня нареченої, деталі сервірування столу, торт — повинні виглядати, як ніби вони одне ціле, навіть якщо вони не зовсім одного кольору. Не забудьте про весільному кортежі, якщо він не класично білий, то його колір не повинен виділятися з загального стилю.
 

 

Советы по украшению свадьбы Советы по украшению свадьбы Советы по украшению свадьбы Советы по украшению свадьбы

 

3. Зверніть увагу на час року, в яке відбудеться ваше весілля. Також враховуйте в який час доби ви одружитеся. Наприклад, зимовим вечором торжество пройде в менш яскравих кольорах. При використанні додаткового освітлення (наприклад свічки), деякі відтінки можуть бути придушені. У той час як у другій половині дня влітку, на весіллі можуть використовуватися легкі повітряні кольору, яскраві квіти і помітні аксесуари та прикраси.

4. Вибирайте свої прикраси відштовхуючись від місця проведення церемонії. Для закритій церемонії вам доведеться звернути увагу на свічки, квіти та прикраси лавок, в той час як для церемонії поза приміщень увагу треба спрямувати на альтанки, арки, паперові ліхтарики, рослини та вазони, квіти. Озирніться навколо та відчуєте атмосферу навколо вас, це допоможе зробити правильний вибір в оформленні інтер’єру.

5. Не забувайте про оренду елементів із спеціалізованих магазинів, що обслуговують весілля, вечірки. Такі предмети, як столи і стільці, скатертини і навіть прикрашені арки, все це можна орендувати, а не купувати. Часто місце, де ви вирішили провести вашу церемонію, може мати досить вишуканий прикрашений інтер’єр, який допоможе провести свято без додаткових витрат.

6. Намалюйте карту місця проведення вашого весілля, позначте конкретні області для ваших весільних прикрас. При прийнятті рішення про те, як правильно вибрати прикраси для вашого торжества, розгляньте вівтар, лави, святковий торт та сервірування столів, стільці і крісла, стіни, двері, стелі і підлоги, де потрібно додати кольору або приховати архітектурні недоліки та області, які не підходять для вашого весільного дизайну.

 

Дотримуючись порад наведеним вище, ви зможете створити незабутню атмосферу вашого свята і вишуканість обраного стилю і прикрашеного інтер’єру. Виконана вами робота буде оцінена гостями і залишить незабутнє враження про ваш день одруження. Ви і самі опинитеся в казково красивому світі весільного торжества і стане ясно, що витрачений час на підбір прикрас для вашого особливого дня було важливою частиною організації церемонії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *