Правила вдалого образу нареченої

Безсумнівно, весільну сукню прикрашає наречену, проте, крім вінчального вбрання потрібно вибрати й інші не менш важливі аксесуари. Саме вони доповнюють чарівний образ нареченої. Підбирати весільні прикраси під наряд слід вдумливо. За багато століть сформувалися стійкі стереотипи і правила про те, які прикраси повинні бути на нареченої. Ось тільки слідувати їм вже необов’язково. Краще прислухатися до власного смаку та бути в курсі останніх тенденцій весільної моди. Отже, 5 правил вдалого образу нареченої.

Не змішуйте старовинні прикраси з новими

Іноді нареченим дістаються фамільні коштовності від мами, а то й бабусі. Доповнити свій образ такими прикрасами – честь для нового покоління. Однак, якщо Ви вибрали сучасний стиль для вбрання нареченої, залиште сімейні ювелірні реліквії для іншого випадку. Або ж весь свій образ побудуйте навколо них, але тільки не змішуйте ультрасучасні трендові ювелірні вироби з відверто вінтажними. Дисгармонія в образі підкреслить відсутність смаку, ніж давню історію роду.

Прикраси і асиметричний виріз сукні

Плаття з одним відкритим плечем відрізняється чуттєвістю і індивідуальністю. Якщо додасте до нього велике намисто, Ви просто зруйнуєте магію ліній і змістіть акценти з обличчя нареченої безпосередньо до прикраси. Подібних моделей весільних суконь більше підійдуть подовжені діамантові сережки-підвіски або підвіс з одним акуратним дорогоцінним каменем на невагомою ланцюжку.


          Правила удачного образа невесты

Головний убір і сережки

Якщо для свого весільного образу Ви вибрали оригінальний головний убір, зупиніть свій вибір в якості ювелірного доповнення на сережках. Надіньте діамантові пуссети – вони виглядають елегантно і не створять візуальної конкуренції головного убору.


          Правила удачного образа невесты

Відмовтеся від годин

День весілля – це саме той день, коли потрібно встигнути реалізувати все заплановане, але надягати для цього годинник на руку не потрібно. Тільки уявіть, що саме вони будуть крупним планом на ваших фотографіях біля вівтаря, немов Ви поспішаєте зв’язати себе сімейними узами і боїтеся спізнитися. Замініть улюблений аксесуар браслетом з інкрустацією. Він буде розкішно і елегантно виглядати на Вашій руці.

Залишайтеся в зоні комфорту

Кожна наречена в день весілля хоче виглядати краще, ніж коли-небудь і для цього пробує багато нового – стиль, який їй невластивий, колірну гаму в макіяжі, помітні прикраси, які не носила раніше. Зупиніться на класиці, якщо не впевнені, що зможете весь день бути в новому образі. Повірте, впевнено йти з коханим під руку і виглядати чарівно і щасливо на весільних фотографіях краще, ніж турбуватися з приводу зовнішнього вигляду весь цей наповнений емоціями день.


          Правила удачного образа невесты


          Правила удачного образа невесты

Тел: (073) 11-900-11
Тел: (044) 247-90-11
E-mail: zarina-help@zarina.ua
Сайт: www.zarina.ua/ru/kollektsia-svadebnaya/obruchalnie1

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *