Про що потрібно домовитися з провідним весілля заздалегідь

Ведучий на весілля — один з найважливіших персонажів. Він задає тон всьому заходу. Хороший ведучий відчуває загальний настрій гостей, вміє вчасно і тонко пожартувати, нікого при цьому не образивши, він розуміє, коли слід провести конкурс (і який), а коли краще залишити гостей на танцполі, щоб вони від душі натанцювалися.

Вибирати провідного слід заздалегідь. У кращих
професіоналів весілля зазвичай розписані на
півроку, а то і рік вперед.

О чём нужно договориться с ведущим свадьбы заранее

Неодмінно попросіть у ведучого демо-відео. Якщо ви запрошуєте його через салон з організації заходів, то демо-відео кількох провідних вам напевно покажуть прямо в салоні.

Ось приклад демо-ролика весільного ведучого:

Після того як ви визначилися з вибором, настає час особистої зустрічі. Важливо, щоб і на ній ведучий справив на вас гарне враження. І не забудьте обговорити з ним основні деталі проведення заходу, такі як:

1
Конкурси

 • Скільки конкурсів провести

  Якщо ви знаєте, що на весіллі у вас зберуться ті, хто любить активно потанцювати, попросіть провідного проводити менше конкурсів, дозволивши гостям якомога довше бути на танцполі.

 • Які конкурси можна проводити, а які ні

  Обов’язково поцікавтеся, які планує проводити конкурси ведучий на вашому весіллі. Можливо, ви не захочете, щоб він влаштовував для гостей чемпіонати з віджиманням або бігу в мішках. Також майбутні подружжя часто відмовляються від конкурсів з переодяганням або від занадто вульгарних ігор.

 • Кого з гостей не потрібно витягувати на конкурси

  Не так часто трапляються весілля, на яких гості просто рвуться брати участь у будь-якому конкурсі або грі. Зазвичай провідному доводиться наполегливо їх запрошувати. Обговоріть заздалегідь, кого ні за яких обставин не варто витягати з-за столу (якщо такі гості будуть у вас на весіллі).

 • Скільки можна провести «грошових» конкурсів

  На весіллі гості в основному дарують гроші. Однак часто ведучі проводять ще кілька конкурсів, в яких пропонують гостям розщедритися, щоб поповнити бюджет молодої сім’ї. У число цих конкурсів входить збір грошей на хлопчика і дівчинку (повзунки якого кольору покладуть більше грошей, такої підлоги і буде первісток), продаж з аукціону першого шматочка торта і так далі.

О чём нужно договориться с ведущим свадьбы заранее

Ви можете попросити провідного провести тільки один такий конкурс або зовсім відмовитися від них.

Що стосується першого шматочка торта, то його можна віддати батькам, що теж є традицією.

2
Кричати або не кричати «Гірко!»

Все частіше молоді пари вважають за краще відмовлятися від публічних поцілунків під крики «Гірко!». У цьому випадку ведучому слід на самому початку заходу донести до гостей цей факт. Традиційне «Гірко!» можна замінити на більш незвичайні варіанти, наприклад, гості можуть дзвонити в дзвони.

 • О чём нужно договориться с ведущим свадьбы заранее
 • О чём нужно договориться с ведущим свадьбы заранее
 • О чём нужно договориться с ведущим свадьбы заранее
 • О чём нужно договориться с ведущим свадьбы заранее
 • О чём нужно договориться с ведущим свадьбы заранее
 • О чём нужно договориться с ведущим свадьбы заранее
 • О чём нужно договориться с ведущим свадьбы заранее
 • О чём нужно договориться с ведущим свадьбы заранее

3
Музика на весілля

О чём нужно договориться с ведущим свадьбы заранее

 

 • Музика для танців

  Професійні ведучі зазвичай працюють в парі зі своїм діджеєм. У цьому випадку ви можете заздалегідь обговорити з ним музику, яку ви хотіли б чути на своєму святі. Змалюйте провідному стиль, який ви віддаєте перевагу, розкажіть, від яких композицій неодмінно варто відмовитися. Ви можете навіть принести свою музику на флешці, якщо ваші смаки особливо унікальні.

 • Музика для першого танцю молодих

  Пісню для вашого першого танцю вам також варто підібрати самостійно і сказати ведучому, що це буде за композиція, щоб ді-джей міг знайти і підготувати її заздалегідь. Якщо у вас обрана незвичайна пісня або попурі, то краще, звичайно, також принести її на флешці. Якщо ви ще не вирішили, яку саме вибрати музику, подивіться нашу статтю «ТОП-10 композицій для першого танцю молодих».

4
Про гостей

 • Про що не варто жартувати на весіллі

  Згадайте, всі ваші гості лояльні до жартів. Може бути, хто-то навіть нешкідливу подколку сприймає особливо гостро? Чи є теми, на які у вашій родині жартувати не прийнято взагалі? Обов’язково розкажіть про це ведучого. Володіючи цією інформацією, він зможе уникнути незручних ситуацій, а вам не доведеться червоніти і нервувати.

 • Чи можна вимагати поцілунок від батьків — традиція, коли кричать «солодко»

  Деякі провідні просять батьків показати молодятам приклад і поцілуватися під крики «солодко». Якщо ваші батьки нормально ставляться до цього — чудово. Але бувають складні ситуації, наприклад, коли батьки давно в розлученні, але на весіллі сидять разом. У таких випадках варто попередити про це ведучого.

У будь-якому випадку обов’язково нестандартному
розкажіть провідному про ситуації, інакше він може
ненароком поставити когось із гостей в незручне
положення.

Всі ці питання вам варто обговорити на зустрічі з провідним, а також повторити основні моменти, домовившись з ним напередодні весілля.

Пам’ятайте, що це для вас ваша весілля — винятковий захід, а професійний ведучий проводить по одному-два свята кожні вихідні, тому деякі моменти може упустити.

Вдалої вам і спокійною весілля!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *