Річниці весілля або які бувають весілля

Назви весільних річниць, подарунки та ідеї святкування

 

Зміст:

  • 1 Річниці весілля — назви
  • 2 Що дарувати на річницю весілля
  • 3 Як відсвяткувати річницю весілля

 

Годовщины свадьбы или какие бывают свадьбы

Кожна річниця весілля-це не тільки привід відсвяткувати один із значущих днів для сім’ї, але і момент підбиття підсумків прожитих років спільного життя. Цей день для подружжя є символом їхньої взаємної любові та зрілості сімейних відносин. До цього часу сімейне життя проходить перевірку випробуваннями, яка підносить життя. Це подія, коли багато пар хочуть ще раз нагадати собі та іншим про свої почуття і ступеня серйозності їхніх відносин, а також відзначити цю подію з усіма рідними і близькими або в більш інтимній обстановці один з одним. Річниця весілля-це особливий момент, який як правило, супроводжується святковим столом і обміном подарунками.

 

Деякі річниці весілля мають сильне символічне значення і в цей день збирається вся родина. Такими найважливішими ювілеями є срібна (25 років шлюбу), золота (50 років шлюбу) і діамантова (60 років шлюбу) весілля. Але, щоб освіжити романтичні спогади дня весілля ніщо не заважає вам відсвяткувати і інші, не менш важливі річниці весілля, такі як ситцеве(1 рік шлюбу), олов’яна (10 років шлюбу), кришталева (15 років шлюбу), перлова (30 років шлюбу) весілля… Якщо ви хочете зібрати всіх гостей, які були присутні на вашому дні одруження, щоб знову пережити магію цього незвичайного дня, то день річниці весілля є ідеальним способом здійснити цю мрію.

 

Кожної дати з дня одруження присвоєно якусь назву. Ці назви увійшли в нашу свідомість і ніхто вже не задає собі питання «чому саме так називається їх весільний ювілей «. А адже назва кожної річниці несе в собі певний сенс, який був закладений історією наших предків.

 

Річниці весілля — список назв

Зелене весілля

день одруження

Ситцеве весілля

1 рік спільного життя

Паперове весілля

2 роки спільного життя

Шкіряне весілля

3 роки спільного життя

Лляна (воскова) весілля

4 роки спільного життя

Дерев’яне весілля

5 років спільного життя

Чавунне весілля

6 років спільного життя

Цинкове весілля

6,5 років спільного життя

Мідне весілля

7 років спільного життя

Жерстяна (бронзова) весілля

8 років спільного життя

Фаянсове весілля

9 років спільного життя

Олов’яна (рожева) весілля

10 років спільного життя

Сталеве весілля

11 років спільного життя

Нікелеве весілля

12 років спільного життя

Мереживна (конвалієва) весілля

13 років спільного життя

Агатове весілля

14 років спільного життя

Кришталева (скляна) весілля

15 років спільного життя

Бірюзове весілля

18 років спільного життя

Гранатова (гиацинтовая) весілля

19 років спільного життя

Фарфорове весілля

20 років спільного життя

Темний опал весілля

21 рік спільного життя

Бронзова весілля

22 роки спільного життя

Берилловая весілля

23 роки спільного життя

Атласна весілля

24 роки спільного життя

Срібне весілля

25 років спільного життя

Нефритова весілля

26 років спільного життя

Весілля червоного дерева

27 років спільного життя

Оксамитова весілля

29 років спільного життя

Перлова весілля

30 років спільного життя

Сонячна (смаглява) весілля

31 рік спільного життя

Полунична весілля

33 роки спільного життя

Янтарне весілля

34 років спільного життя

Коралова (полотняна) весілля

35 років спільного життя

Муслиновая весілля

37 років спільного життя

Алюмінієве весілля

37,5 років спільного життя

Ртутна весілля

38 років спільного життя

Креповая весілля

39 років спільного життя

Рубінове весілля

40 років спільного життя

Перламутрова весілля

42 роки спільного життя

Фланелева весілля

43 роки спільного життя

Топазовая весілля

44 роки спільного життя

Сапфірове весілля

45 років спільного життя

Лавандове весілля

46 років спільного життя

Кашемірове весілля

47 років спільного життя

Аметистове весілля

48 років спільного життя

Кедрове весілля

49 років спільного життя

Золоте весілля

50 років спільного життя

Смарагдове весілля

55 років спільного життя

Діамантове весілля

60 років спільного життя

Залізне весілля

65 років спільного життя

Кам’яне весілля

67,5 років спільного життя

Благодатна (вдячна) весілля

70 років спільного життя

Коронне весілля

75 років спільного життя

Дубове весілля

80 років спільного життя

Гранітна весілля

90 років спільного життя

Платинова (червона) весілля

100 років спільного життя

 

 

Що дарувати один одному на річницю весілля

 

Годовщины свадьбы или какие бывают свадьбы

Гарною ідеєю для одружених пар, які прожили не один рік разом – оновити обручки на більш красиві, дорогі і, можливо, мають якусь атрибутику, пов’язану з вашою родиною. Старі кільця можна зберегти як пам’ять або використовувати як матеріал для виготовлення нових кілець. Перше обручку деякі жінки можуть носити на шиї, підвісивши його на ланцюжок. Це буде пам’ятним сувеніром, який завжди знаходиться поруч з серцем, а на пальці займає місце нове красиве кільце, яке символізує міцність шлюбу. Якщо вам не до душі ідея з заміною кілець, то є ще багато інших, символічних ідей для подарунків на річницю весілля, залежно від її назви.

 

Оскільки, день народження шлюбу відноситься безпосередньо до подружній парі, то непоганою ідеєю буде створення фотоальбому. На фотографіях будуть відображені найяскравіші і важливі життєві моменти, які пара провела разом. З кожною наступною річницею весілля цей альбом можна буде поповнювати новими фотографіями історії вашої родини. Дайте назви цим фотографіям.

Оригінальною ідеєю буде створення своєрідної «сімейної скарбниці». В якості такого подарунка можна використовувати красиву шкатулку, оформлену коробку або плетену корзину. У них будуть зберігатись найбільш важливі предмети, пов’язані з вашою родиною. Це можуть бути запрошення з вашого весілля, квитки з медового місяця, запис УЗД майбутньої мами, засушені квіти, подаровані у важливі моменти і інші значущі для вас предмети.

Цікавою ідеєю є використовувати назву річниці весілля як основу для вибору подарунка. Наприклад на ситцеве весілля подружжя обмінюються ситцевими хусточками, на шкіряну можна подарувати шкіряні аксесуари, а на кришталеву вироби з кришталю.

Найпоширеніші подарунки на річницю – це ювелірні прикраси, а з боку родичів зазвичай дарують більше практичні подарунки для побуту родини.

 

 

Як відсвяткувати річницю весілля

 

Годовщины свадьбы или какие бывают свадьбы

Святкування річниці весілля це радісний момент у житті, який ви захочете розділити зі своєю другою половинкою і кожен рік це повинно бути незабутньо і неповторно. У цей день ви завжди згадуєте як все починалося.

 

  • Найпростіший спосіб це приготувати хороший вечеря, розміститися на улюбленому дивані, дивитися весільне відео та фотоальбом, згадувати медовий місяць і поговорити про ваші почуття в день одруження та про найяскравіші моменти цього дня.
  • Також можна провести свою річницю шлюбу в подорожі, давши йому назву — другий медовий місяць. Не обов’язково витрачати багато грошей на поїздку, досить просто відпочити від міста. Можна орендувати будиночок в лісі або дачу поблизу водойми. Також можна організувати романтичний пікнік, взявши з собою пляшку вина і улюблені закуски.
  • Не бійтеся зробити щось незвичайне в цей день, як наприклад зайнятися спільної посадкою рослин в саду, які будуть символізувати вашу любов. Зробіть щось божевільне – стрибніть з парашутом або здійсніть банджі-стрибок. Це має внести нові відчуття в ваш союз.
  • Зробіть щось дивне у вашу річницю весілля – придумайте для один одного сюрпризи. Це можуть бути любовні записки заховані по всьому будинку або красива листівка прикріплена на холодильнику або дзеркалі. Приємно здивує сніданок в ліжко з квіткою у вазі і любовної запискою на підносі. Величезним сюрпризом буде заброньований номер у готелі з відомим назвою.
  • Проведіть ніч пристрасті, зробіть свої інтимні стосунки. Створіть атмосферу романтики – для цього використовуйте пелюстки троянд, ароматичні свічки, приглушене освітлення і вишукана постільна білизна. Не забувайте про сексуальному вбранні і про еротичному масажі вашому партнерові.
  • Почерпніть натхнення з любовних романів і красиво викладіть свої думки у листі, можливо у вас вийде написати вірш, але не забувайте, що ці рядки повинні виходити від самого серця. Якщо ви вмієте грати на якому-небудь музичному інструменті, нехай прозвучить мелодія у вашому виконанні. Це не залишить байдужим вашу другу половинку в день річниці одруження. Можна замовити пісню на радіо або розмістити привітання на рекламних щитах вашого міста. Приготуйте романтичну вечерю разом, використовуючи афродизіаки, такі як креветки, гриби, устриці. Не забудьте про шампанське, яке є невід’ємною частиною романтичного вечеря вашої річниці весілля, а також десерт з шоколадом і полуницею.
  • Хорошою ідеєю буде відвідування значущих для ваших місць, наприклад – місце вашої першої зустрічі, місце визнання в любові і місце де було здійснено пропозицію руки і серця. Якщо ви романтична і творча натура, ви можете зробити сюрприз партнеру, залишаючи невеликі подарунки на кожному з цих місць, поки кохана людина не дійде до фіналу, де зустрінеться з вами. Після цього ви підете на вечерю і проведете незабутній вечір.

Якщо ваша річниця весілля припадає на робочий день, візьміть відгул. Нічого в цей день не повинно відволікати вас від один одного. Відсвяткуйте вашу річницю так, щоб заряду любові і романтики вистачило вам на весь наступний рік.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *