Ранок нареченої. Як зробити його незабутнім!

Ось-ось настане твоє незабутнє ранок. Ми наполягаємо на тому, що воно повинно бути якимось особливим і атмосферних, щоб голова йшла обертом від того, що відбувається навколо тебе.


          Утро невесты. Как сделать его незабываемым!

До ранку нареченої варто ретельно підготуватися так само як і до самої весіллі. Давай детальніше розберемо, що для цього необхідно.

Перше, над чим варто подумати – це місце, де ти прокинешся і проведеш свою зйомку Ранок нареченої’. Якщо ти хочеш фотографії в якомусь цікавому місці з гарним інтер’єром і з видом на море, то рекомендуємо тобі зняти номер в готелі. Рекомендуємо тобі про це подумати заздалегідь.


          Утро невесты. Как сделать его незабываемым!

Другий пункт – Хто з тобою буде поряд. Подумай з ким із близьких людей ти б хотіла розділити своє святковий ранок. Це може бути твої подружки, з якими ти влаштуєш круту і веселу фотосесію в супроводі смачного і ігристого шампанського. Подружки можуть бути в однакових піжамах, халатиках. Або ж навпаки, вони до тебе приходять вже в ошатних сукнях однієї колірної гами.


          Утро невесты. Как сделать его незабываемым!

Але не варто забувати про свою улюблену Матусю. Адже вона теж ідеальний помічник в твоїх зборах. А які ніжні і чуттєві фотографії виходять, коли ви разом обнимаетесь.


          Утро невесты. Как сделать его незабываемым!

Третій пункт – Одяг для весільного ранку. Фотографії і відео зйомка вийдуть більш красивими і ніжними, якщо ти одягнеш заздалегідь куплений пеньюар і будеш в ньому збиратися.


          Утро невесты. Как сделать его незабываемым!

Четвертий пункт – Весільна атрибутика. Ми склали невеликий список необхідних речей, щоб твоє ранок нареченої було приголомшливим:

 • Обручки, бажано в коробочці;
 • Букет нареченої;
 • Пов’язка на ногу;
 • Весільні прикраси: сережки, діадеми, шпильки, браслети;
 • Духи;
 • Запрошення для гостей;
 • Солодощі. У кадрах добре виглядають : еклери, macarons, шампанське, кекси.
 • Завершує наш список – Його величність Весільну сукню.


          Утро невесты. Как сделать его незабываемым!

І наостанок. Пам’ятай, це твій день. твої емоції, твої правила. Отримай максимум задоволення від свого заповітного весільного дня, до якого ти так довго готувалася.

Весільне агентство Скоро Весілля, буде вам добрим і вірним помічником при організації не тільки ранку нареченої, але і самого весілля. Якщо ви хочете, щоб вашим весіллям займалися професіонали, відвідайте розділ ‘організація весіль’ на нашому сайті – skoro-svadba.com.ua.

Також, якщо ви у пошуках свого ідеального весільного або вечірнього образу чекаємо вас за адресою Троїцька, 41 з 11:00 до 19:00. Більш детально про нарядах по посиланню.

Нехай ваше весілля буде такою, якою ви її собі уявляєте.

Ваша ‘Скоро Весілля’.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *